نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اجرای مدرن نور و صدا در تخت جمشید

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/03/22
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از اجرای مدرن برنامه نور و صدا در تخت جمشید خبر داد. فریدون فعالی در گفتگو با خبرگزاری مهر، با اشاره به آخرین وضعیت بهسازی و مرمت تخت جمشید، گفت: با تلاشهای صورت گرفته در سال جاری برنامه نور و صدا برای مردم به نمایش در خواهد آمد. وی تصریح کرد: در حال حاضر مشاورین و طراحان مشغول برنامه ریزی و ساخت مدرن مجموعه هستند که به طور یقین با استقبال فراوان مردم کشور مواجه خواهد شد. مدیر کل میراث فرهنگی استان فارس با اشاره به انجام عملیات فرش کردن سایت تخت جمشید تصریح کرد: فرش کردن مسیر ورودی تخت جمشید در سال جاری ادامه خواهد داشت و کل مسیر ورودی تخت جمشید با استفاده از چوبهای مرغوب فرش خواهد شد. فعالی تاکید کرد: برای این فعالیتها در سال جاری سه میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که در صورت لزوم اعتبارات افزایش خواهد یافت. وی یادآور شد: در خصوص رفع آب گرفتگی سایت نیز بحث کاوش در حال انجام است و آب راه ها مرمت و کانال های جدید در راستای رفع این مشکل ایجاد می شود. مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس تاکید کرد: موزه تخت جمشید نیز از جمله فعالیت های سال جاری به حساب می آید که معماری، طراحی داخلی و ساخت تجهیزات در دست اجرا قرار دارد. فعالی در خصوص رشد علف در سایت این مجموعه تصریح کرد: به دلیل بارش مناسب باران در سال گذشته شاهد رشد بی رویه علف ها در این مجموعه بودیم که طی دو هفته گذشته بحث از بین برد آنان در دستور کار قرار گرفت و طی یک ماه آینده کل 80 هکتار این مجموعه پاک سازی خواهد شد.