نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تهران میزبان اجلاس کارشناسی کمیته گردشگری سازمان کنفرانس اسلامی

تهران -سومین نشست کمیته هماهنگی گردشگری سازمان کنفرانس اسلامی (OIC) روزهای 23 و 24 خرداد در تهران برگزار می شود. به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، ایران مسوولیت کمیته هماهنگی گردشگری سازمان کنفرانس اسلامی را بر عهده دارد که تعدادی از کشورهای اسلامی در این کمیته عضویت دارند. این کمیته مسوولیت پیگیری مصوباتی را برعهده داردکه در سطح سران و یا وزیران کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی تشکیل می شود. دو نشست پیشین کمیته هماهنگی گردشگری سازمان کنفرانس اسلامی در کشورهای آذربایجان و ترکیه برگزار شده و اکنون تهران میزبان سومین نشست این کمیته است. در این اجلاس که به میزبانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در محل هتل لاله تهران برگزار می شود، کارشناسان حوزه گردشگری کشورهای عضو این کمیته حضور دارند. برگزاری اینگونه نشست های تخصصی از آنجا اهمیت می یابد که کشورهای اسلامی از نظر تنوع فرهنگی، آداب و سنن، تنوع زیست محیطی، گوناگونی در خوراک، پوشاک، زبان و ... استعدادهای لازم را برای گسترش صنعت گردشگری و جذب گردشگر برخوردار هستند.