نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

شهرک بزرگ صنايع دستي احداث مي شود

تعداد بازدید : 216
تاریخ : 1391/03/21
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- محمدحسن صالحي‌مرام با اعلام اين خبر در مراسم افتتاحيه دومين نمايشگاه بين‌المللي صنايع دستي افزود:‌ با موافقت معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع‌ دستي و گردشگري بزودي يک شهرک بزرگ صنايع دستي در حد فاصل تهران- ساوه در نزديکي فرودگاه بين‌المللي امام خميني احداث خواهد شد. وي با اشاره به اهميت و ضرورت احداث اين شهرک خاطر نشان کرد:‌اين شهرک صنايع دستي بزرگترين شهرک صنعتي در حوزه هنرهاي سنتي و صنايع دستي خواهد بود. صالحي مرام با اشاره به برنامه‌ريزي‌هاي معاونت صنايع دستي کشور در خصوص ارتقا، توسعه و رونق صنايع دستي کشور يادآور شد: ارتقاي جايگاه هنرمندان و بهبود معيشت آنان از طريق بهبود سياست‌هاي بيمه‌اي،‌ افزايش کيفيت محصولات صنايع دستي و شناسايي مطالبات و نيازهاي مشتريان خصوصا مشتريان خارجي از مهمترين برنامه‌هاي اين معاونت در خصوص توسعه و رونق صنايع دستي کشور است. وي با بيان اين که هدف اصلي معاونت صنايع دستي کشور شناسايي و معرفي هنرمندان صنايع دستي و توليدات زيباي آن‌ها از طريق بازاريابي و شناخت بازارهاي جديد است خاطر نشان کرد:‌از اين رو حضور در نمايشگاه‌هاي جهاني يکي از مهمترين برنامه‌هاي اين معاونت خواهد بود. معاون صنايع دستي کشور همچنين از برگزاري همايشي با حضور سفراي کشورهاي خارجي و نيز رايزن‌هاي فرهنگي و اقتصادي سفارتخانه‌هاي مستقر در تهران خبر داد. صالحي‌مرام يادآور شد: اين معاونت با شهرداري‌هاي شهرهايي که با تهران خواهر خوانده هستند نيز برنامه‌ريزي‌هايي براي توسعه و ترويج صنايع دستي ايران انجام داده است. وي برگزاري و برپايي بازارچه‌ها و نمايشگاه‌هاي عرضه مستقيم محصولات صنايع دستي در کشور را يکي ديگر از راهکارهاي معاونت صنايع دستي از هنرمندان ايران دانست و يادآور شد: هنرمنداني که قصد برگزاري بازارچه‌ها و نمايشگاه‌هاي صنايع دستي را دارند از طريق مراجعه به سايت معاونت صنايع دستي مي‌توانند جهت شرکت در اين نمايشگاه‌ها و بازارچه‌ها ثبت‌نام کنند. صالحي‌مرام همچنين از اعطاي تسهيلات ارزان‌قيمت و قرض‌الحسنه و نيز حمايت از تشکيل تعاوني‌هاي متعدد در سراسر کشور به عنوان دو برنامه ديگر معاونت صنايع دستي براي حمايت از هنرمندان نام برد. اين مقام مسوول با اشاره به اين که صنايع دستي ما بزرگترين و جاودانه‌ترين ميراثي است که از نياکان ما به جاي مانده است خاطر نشان کرد: همه بايد تلاش کنند اين ميراث گرانبها حفظ شده و توسعه و ترويج يابد. وي خاطر نشان کرد:‌ در حال حاضر بيش از 2 ميليون نفر در کشور به صورت مستقيم و غير مستقيم در حوزه توليد صنايع دستي مشغول به فعاليت هستند. معاون صنايع دستي کشور با اشاره به ويژگي‌هاي صنايع دستي توليدي کشور خاطر نشان کرد: يکي از مهمترين ويژگي‌هاي صنايع دستي که در کشور توليد مي‌شود اين است که 90 درصد مواد اوليه اين صنعت در کشور خودمان وجود دارد. صالحي مرام خاطر نشان کرد:‌ استراتژي معاونت صنايع دستي حمايت از توليد ملي و همچنين آموزش هنرمندان و نيز تقويت،‌ توسعه و ترويج صنايع دستي ايران زمين است. وي در پايان خاطر نشان کرد:‌ با توجه به قدمت هنر صنايع دستي در ايران تلاش داريم تا حرفه تراش سنگ‌هاي زينتي به ثبت جهاني برسد. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)