نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگری و وعده‌های اجرا نشده مسئولان

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/03/20
به فصل سفر در کناره دریای خزر نزدیک می‌شویم اما کمپینگ‌ها و پلاژهای ساحلی در انتظار دریافت تسهیلات برای به بهره‌برداری رسیدن به سر می‌برند؛ چراکه نه تنها طی دو سال گذشته با دریافت اعتبارات سال 89 به اتمام نرسیده‌اند بلکه امروزه تبدیل به زباله‌دانی شده‌اند. برآیند ارزیابی سفرهای داخلی نشان دهنده افزایش انگیزه سفر به استان‌های شمالی در نیمه دوم سال است. وجود دریا، جنگل‌های انبوه و طبیعت بسیار زیبا بیشترین تاثیر را در سفر به این منطقه معتدل کشورمان دارد. سفرهایی که در بخش خدمات گردشگری بیشتر می‌تواند در کمپینگ‌ها، پلاژهای ساحلی و سایر اقامتگاه‌های ارزان قیمت و موقت قابل عرضه باشد. در سال‌های گذشته به منظور تامین انتظارات گردشگران، اجرای چنین پروژه‌هایی براساس منابع اعتباری دولت در دستور سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری قرار گرفت چنانکه طی سفر هیات دولت به استان‌ها بخشی از مصوبات به ساخت کمپینگ و سرویس بهداشتی اختصاص یافت. دراین میان استان گیلان نیز درصدد بهره‌بردن از این موقعیت برآمد و ساخت کمپینگ را در چند شهرستان این استان مورد توجه قرار داد. چنانکه "امید عزیزی" مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گیلان در 7 شهریور 1389 در همین زمینه در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرد: " طبق مصوبات سفر هیات دولت به گیلان، 10 کمپینگ باید در استان ایجاد شود که فاز نخست دو کمپینگ همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری رسیده است. طرح ایجاد پنج کمپینگ در شهرستان‌های کوچصفهان، رودسر، املش، ماسال و آستانه اشرفیه آغاز شده است که تا پایان امسال و در تعطیلات نوروز فاز نخست آن به بهره‌برداری می‌رسد." او در حالی از بهره برداری کمپینگ‌های یاد شده در نوروز 90 سخن به میان آورد که هنوز نحوه بهره برداری این واحدهای گردشگری در توافق با شهرداری‌ها و یا دیگر گروه‌های بهره‌بردار در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. حال آنکه این پروژه‌ها پس از وعده این مدیرکل، دو نوروز را پشت سر نهاده و همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برد. سرویس بهداشتی نا تمام در کنار دریا (رودسر) کمپینگ شهر کوچصفهان در یک مکان یابی نامناسب در میان انبوهی از زباله‌های شهری قرار گرفته و به رغم وعده شهرداری برای انتقال زباله‌ها همچنان این پروژه نیمه کاره به امان خود رها شده است. این در حالی است که این شهر در مجاورت مرکز استان و در محور اصلی به سمت شرق گیلان قرار دارد و می‌تواند در کمبود تاسیسات گردشگری این شهر را تاحدی جبران و بخشی از انتظارات مسافران عبوری را برآورده کند. کمپینگ نیمه تمام شهر کوچصفهان و رها شدن آن در میان زباله ها درخصوص کمپینگ شهرستان‌های آستانه اشرفیه، رودسر، املش و ماسال نیز اگرچه از نظر پیشرفت فیزیکی کمی جلوتر هستند، اما همچنان جزء پروژه‌های ناتمام میراث فرهنگی گیلان است که اگر آهنگ پیگیری روند اجرایی آن همچون سال‌های گذشته کند باشد، به نظر می‌رسد گردشگران نتوانند در تابستان 1391 از خدمات آن برخوردار شوند. خبرگزاری میراث فرهنگی