نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بدون ویزا به چین سفر کنید

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/03/16
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ مقامات پکن درراستای اجرای سیاست‌های توسعه گردشگری اعلام کردند که به زودی و طبق یک طرح ویژه تمام توریست‌های جهان بدون نیاز به دریافت ویزا می‌توانند برای مدت 72 ساعت به این کشور سفر کنند. به گزارش چاینا دیلی "فو ژنگ هوا"، رییس سازمان امنیت عمومی چین ضمن تایید این مطلب یادآور شد که این طرح، نمونه‌ای برجسته از نشانه‌هایی است که اعلام می‌کند درهای پکن به روی جامعه جهانی باز است. به گفته وی مقامات چین هم اکنون درحال بررسی راه‌های اجرای این طرح هستند. سیاست آزاد سازی ویزا پیش‌تر نیز به مدت 48 ساعت در شانگهای و 21 روز در استان "هاینان" واقع در جنوب چین‌، صرفا برای گروه‌های توریستی اجرا شده بود. "لین سانگ" از مقامات رسمی دیگر در دفتر امنیت عمومی و مسئول بخش ورود و خروج به کشور نیز اظهار امیدواری کرده است که این پروژه سبب جذب تعداد بی‌شماری توریست از کشورهای دیگر شود. با این همه چاینا دیلی یادآور شده‌است که نه کمیته توسعه توریسم پکن که خود این طرح را به مقامات چین پیشنهاد کرده و نه مقامات دفتر امنیت عمومی چین، تاکنون هیچ توضیحی درباره جزییات این طرح نداده‌اند. درهر حال تحلیل‌گران و فعلان توریسم در پکن پیش بینی می‌کنند که سیاست آزاد سازی ویزا مشابه با طرحی باشد که پیش‌تر به مدت 48 ساعت در شانگهای و نیز به مدت 21 روز در استان "هاینان" واقع در جنوب چین‌، صرفا برای گروه‌های توریستی اجرا شده بود.