نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ایران در حوزه 'میراث فرهنگی ملموس' 11 اثر ثبت شده جهانی دارد

تهران بزرگ - دبیر کل سازمان جهانی یونسکو در ایران گفت: تاکنون 11 اثر در حوزه میراث فرهنگی ملموس از ایران در سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. 'محمد رضا سعید آبادی' روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: در سال جاری برای ثبت جهانی میراث ایران در سازمان یونسکو حول دو محور برنامه ریزی کردیم. وی گفت: اولین محور فعالیت‌ها، ثبت جهانی میراث فرهنگی ملموس در سازمان جهانی یونسکو است که در این زمینه تاکنون 11 اثر در این حوزه در سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. سعید آبادی افزود: آخرین اثری که از 11 اثر مذکور به ثبت جهانی رسیده 9 باغ ایرانی است و 2 فایل جدید دیگر از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز آماده شده است. وی با بیان این مطلب که هر کشور می تواند هر دو سال یکبار، 2 اثر به یونسکو ارائه کند، گفت: دو اثر ارائه شده از سوی سازمان میراث کشورمان طی دوسال آینده برای ثبت در فهرست آثار جهانی ارائه خواهند شد. دبیر کل سازمان جهانی یونسکو در ایران از 'مسجد جامع اصفهان' و 'گنبد کاووس' به عنوان دو اثری یاد کرد که در فهرست ارسال برای ثبت جهانی قرار دارند و افزود: هنوز تصمیم قطعی در خصوص اولویت ارسال آثار اتخاذ نشده است. وی همچنین گفت: ایران آثار بسیاری نیز در حوزه 'میراث معنوی' دارد و فایل‌های مختلفی برای ثبت جهانی آماده شده است.