نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پايان بازسازي کاخ تاريخي آپادانا

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/16
بازسازی کاخ تاریخی - باستانی آپادنا در خوزستان به پایان رسید. مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان امروز گفت: مرمت این کاخ در مجموعه شهر باستانی شوش شامل شناسایی قطعات ، آسیب شناسی ، مستند نگاری پیشرفته ، حفاظت از کف فرشها و مرمت دروازه شرقی کاخ از سال 88 آغاز شده بود. پورفرخی افزود : برای بازسازی این کاخ که مربوط به دوره هخامنشیان و کاخ مشهور داریوش بزرگ است سه میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است. وی گفت: این کاخ به وسعت سه هزار متر مربع، سه حیاط مرکزی و ستونهایی با ارتفاع حدود 20 متر دارد که ستونها و سر ستونهای سنگی آن مشابه ستونهای سنگی به کار رفته در تخت جمشید است. مدیرکل میراث فرهنگی استان خوزستان افزود : این اثر در مجموعه شهر باستانی شوش به عنوان یکی از شاخص ترین آثار تاریخی کشور با شماره 51 در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است. واحد مرکزی خبر