نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هشتمين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري ايران در فارس برگزار مي‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- معاون گردشگري کشور با اعلام اين خبر درباره اهداف برگزاري اين نمايشگاه بين‌المللي گفت: معرفي توانمندي‌ها و قابليت‌هاي گردشگري ايران، تعامل ميان فعالان گردشگري کشور و کشورهاي حاضر در اين نمايشگاه در راستاي جذب 7 و نيم ميليون گردشگر از جمله مهمترين اهداف برگزاري اين نمايشگاه است. «منوچهر جهانيان» تصريح کرد: در حاشيه هشتمين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري ايران جلساتي با فعالان گردشگري داخل و خارج از کشور نيز برگزار مي‌شود. بنا بر اين گزارش، با توجه به لزوم معرفي ظرفيت‌هاي گردشگري کشور در نمايشگاه‌هاي تخصصي يکي از برنامه‌هاي اصلي معاونت گردشگري کشور در سال جاري برگزاري نمايشگاه‌هاي بين‌المللي در داخل و حضور در نمايشگاه‌هاي بين‌المللي ساير کشورها است. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)