نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تخریب تپه ۶ هزارساله در قم با اجرای طرح احداث بزرگراه

تعداد بازدید : 215
تاریخ : 1391/03/11
آثار تاریخی تپه 6 هزار ساله شادقلی خان استان قم که از نظر باستان شناسان همانند تپه سیلک کاشان دارای ارزش تاریخی بود به دلیل احداث بزرگراه از بین رفت. آب انبار تاریخی "شادقلی خان" در کنار تپه باستانی "شادقلی خان" در محله چهار مردان شهر قم در مرکز بافت تاریخی این شهر، در خیابان عمار یاسر واقع شده است. دوره های فرهنگی تپه باستانی شادقلی خان شامل هزاره چهارم قبل از میلاد، ساسانی، ایلخانی، صفوی و قاجاریه بوده و می توان گفت این آب انبار و بافت تاریخی محدوده آن روی یک تپه باستانی 6 هزار ساله قرار گرفته است. از سال 86 تا کنون مدیریت شهری قم به منظور ایجاد طرح توسعه و گسترش راههای جاده ای و احداث فاز 4 بزرگراه عمار یاسر، بخشهای زیادی از این تپه تاریخی را از بین برده است. تا پیش از گسترش وسیع تخریب ها در بافت تاریخی قم، تعداد زیادی بناهای تاریخی که عموما متعلق به دوره قاجاریه و پهلوی اول بودند در این محل وجود داشت که متاسفانه امروزه بخش اعظم آن بطور کامل منهدم شده است. درباره تاریخچه این محوطه، استقرارهای پیش از تاریخی موجود در آن و موارد تاریخی دیگر که نشان دهنده آثار معماری و نوع زندگی مردم این منطقه بوده است کتابی منتشر شد و مطالعات محدودی انجام گرفت اما هیچ وقت به پایان نرسید. این درحالی است که آثار تاریخی موجود در لایه های زیرین این تپه با اجرای عملیات عمرانی روی آن، کاملا مشهود است با این حال هم اکنون نیز طرح احداث بزرگراه ادامه دارد. خبرگزاری مهر