نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بزرگترین کشتی گردشگری ـ تفریحی کشور به گل نشست

تعداد بازدید : 220
تاریخ : 1391/03/10
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ حمل و نقل ـ چندصباحی است که بزرگترین کشتی گردشگری کشور به گل نشسته و تاکنون مشکلاتی را برای متولیان آن به وجود آورده‎است. به گزارش CHN، کشتی میرزا کوچک خان جنگلی با داشتن امکانات و تجهیزات مدرن و به روز و با اخذ گواهینامه‌های دریانوردی از بالاترین مرجع قانونی کشور (سازمان بنادر و دریانوردی) می‌تواند سفرهای دریائی خود را در داخل و خارج از مرزهای آبی کشور تدارک و حضور قدرتمندانه خود را در پهنه آبهای دریای خزر به ظهور رساند اما چندی است این کشتی دچار مشکلات جدی شده و به قول صاحب این کشتی، هیچ‌گونه حمایتی از این شناور نشده است. «داریوش توکلی»، مالک کشتی میرزا کوچک خان جنگلی در گفت و گو با CHN، گفت: «کشتی مسافری میرزا کوچک خان در سال‌های پیش، از انزلی به باکو مسافر جابه‌جا می‌کرد و یکی از فاکتورهای مهم در راستای گردشگری دریایی محسوب می‌شد.» وی ادامه داد: «به تازگی چندصباحی است که این کشتی دچار مشکلات جدی شده و دولت نیز حمایتی از این شناور نمی‌کند.» مالک کشتی میرزا کوچک خان یادآور شد: «این کشتی هیچ‌گون اسکله برای پهلوگیری ندارد و تامین سوخت آن با مشکل مواجه شده‌است.» وی اذعان داشت: «ضمن این‌که بیش از 20 خانوار فعال در این کشتی را ساماندهی کرده‌ایم، سالانه‌ صدها‌میلیون تومان برای تمدید گواهینامه بین‌المللی آن هزینه می‌شود اما عملاً این کشتی هیچ فعالیتی نداشته و منجر به ضررهایی شده‌است.» توکلی در پاسخ به‌این سوال که آیا در بندرانزلی اسکله‌ای برای پهلوگیری وجود ندارد ادامه داد: «اسکله برای کشتی‌های تجاری موجود است اما برای این کشتی که تفریحی و گردشگری است هیچ اسکله تفریحی و یا امکاناتی وجود ندارد.» وی در ادامه اذعان داشت: «تاکنون در این خصوص دولت هیچ تسهیلاتی ارائه نداده و مشکلات بیش از پیش منجر به کاهش تردد دریایی به شکل تفریحی شده است.»