نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مقبره‌ 4هزار ساله در مصر کشف شد

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/03/10
يک مقبره‌ 4 هزار ساله که تابوتي منقوش به متون تدفين و اشيايي مربوط به مراسم تدفين در آن قرار دارد، در مصر کشف شد. نيويورک ديلي نيوز از كشف يك مقبره 4هزار ساله در مصر خبر داد، اين مقبره به دوره مياني نخست فراعنه مصر تعلق دارد و به عقيده باستان‌شناسان از آن‌جايي که آثار بسيار کوچک در آن همچنان سالم باقي‌مانده‌اند، در نوع خود کمياب است. «محمد ابراهيم»‌ وزير گنجينه‌هاي باستاني مصر گفت:‌ باستان‌شناسان در گذشته براي نخستين بار چنين مقبره‌اي که تمام بخش‌هاي آن پس از هزاران سال همچنان سالم باقي‌‌مانده بود، کشف کردند. اشيا تدفيني موجود در اين مقبره از مرمرسفيد،‌ مس، سفال و ... ساخته شده است. اين مقبره که موجب شگفتي باستان‌شناسان شد، در منطقه «ديرالبرشا» حدود 250 کيلومتري قاهره کشف شده است. ميراث آريا