نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

عكس/ قديمي‌ترين فلوت دنيا

تعداد بازدید : 222
تاریخ : 1391/03/09
باستان شناسان در كاوش هاي خود، به قديمي ترين فلوت جهان مربوط به 43 هزار سال قبل، دست يافتند. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري آلمان؛ باستان شناسان آلماني، نخستين ابزار موسيقيايي جهان يك فلوت ماقبل تاريخ است را طي كاوشهاي خود در مناطق جنوبي آلمان، كشف كردند. اين "فلوت" كه 43 هزار سال (430 قرن) قدمت دارد، در غار "گايبن كلاسترل" واقع در جنوب آلمان شناسايي شد و به نظر مي رسد مربوط به عصر سنگ باشد. "فلوت" از استخوان پرنده و عاج ماموت ساخته شده، يكي از شواهد اوليه مبني بر سلطه اروپا توسط انسانهاي مدرن مي باشد. به گفته كارشناسان دانشگاه‌ آكسفورد؛ ظروف و كار دست هاي كشف شده در اين غار، بيشتر مربوط به انسانهاي مدرن است تا اجداد غارنشين آنها كه صدها هزار سال قبل در اروپا زندگي مي كردند. همچنين؛ كشف اين ابزار حاكي از آن است كه انسانهاي مدرن 42 هزار سال قبل از طريق دره "دانوب" به آلمان مهاجرت كرده اند. كشف دندان 41 هزار ساله انسان در انگلستان، از ديگر شواهد مبني بر حضور انسانهاي مدرن در قاره سبز است.