نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

موزه بهزاد؛ در انتظار بازگشایی کامل

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/08
خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه میراث فرهنگی – روز جهانی موزه‌ها فرا رسید اما باز هم خبری از بازگشایی موزه «حسین بهزاد»، هنرمند به نام ایرانی نیست. مسئولان موزه سعدآباد قرار بود که امسال بار دیگر آثار این مینیاتوریست صاحب سبک را به نمایش بگذارد و رونق به موزه بسته مینیاتوریست ایرانی بازگردد اما این اتفاق نیافتاد. هرچند که روابط عمومی کاخ سعدآباد خبر از راه اندازی فاز یک بهره برداری از این موزه را می دهد. سه سال است که موزه بهزاد به دلیل بازسازی و مرمت به روی بازدیدکنندگان بسته شده و با اینکه بارها و بارها مسئولان موزه سعدآباد وعده بازگشایی آن را داده اند. با این حال، روابط عمومی کاخ سعدآباد، اعلام می کند که فاز نخست این موزه راه‌اندازی شده است و به زودی فاز دوم نیز اجرایی می شود.با این حال تاریخ دقیقی از راه اندازی این موزه عنوان نمی شود. به گزارش CHN بر اساس قراردادی که در سال 71 میان سازمان میراث فرهنگی و تنها فرزندحسین بهزاد، یعنی پرویز بهزاد بسته شده، آمده است: «سازمان متعهد می شود، کلیه مجموعه تابلوهای تحویل شده موضوع این قرارداد، به صورت مجموعه با هم در ساختمان موزه‌ای اختصاص به نام بهزاد در مجموعه ساختمانی مناسب و مطمئن و طبق استاندارد‌های موزه‌ها از نظر آتش سوزی، دزدی، بیمه ، تهویه، نور و تمامی تجهیزات موزه‌ای مجهز و اداره کند.» طبق این قرارداد در سال 72 ، زمانی که اکبر زرگر، رییس سازمان میراث فرهنگی کشور بود، موزه حسین بهزاد در کاخ سابق ولیعهدی افتتاح شد. در حال حاضر، موزه استاد حسین بهزاد مینیاتوریست پس از 12 سال از اجرایی شدن قرارداد نام برده، تعطیل شده است، بخشی از آثار این هنرمند در موزه هنرهای زیبا به نمایش گذاشته شده و بیشتر آثار او در انبارها نگهداری می‌شود. «نعیم عنقا»، برادرزاده حسین بهزاد مینیاتور که بارها و بارها برای راه اندازی دوباره این موزه تلاش کرده و چند ماه پیش یعنی زمان روح الله احمدزاده کرمانی، مدیر سابق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نامه ای نوشت و از او خواستار راه اندازی موزه و مشخص شدن وضعیت خانه بهزاد شده است اما این نامه تا کنون پاسخی نداشته است. او امیدوار است که رییس جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برنامه ای برای راه اندازی موزه حسین بهزاد داشته و آن را از محجور بودن کنونی خارج کند و بار دیگر دوستداران حسین بهزاد بتوانند، آثار ارزشمند این هنرمند را از نزدیک ببینند. استاد حسین بهزاد نقاش و در واقع مینیاتوریست بزرگ و نام آور کشور در 21 مهر 1347 درگذشت. حسین بهزاد فرزند فضل الله اصفهانی در سال 1273 شمسی متولد شد. پدرش فضل الله اصفهانی قلمدان ساز و نقاش آبرنگ بسیار ماهر و زبردستی بود. حسین بهزاد از سن هفت سالگی و به امر پدر در کارگاه قلمدان سازی ملا علی قلمدان ساز به کار مشغول شد. پس از چندی استاد و پدرش هر دو به مرض وبا درگذشتند و حسین بهزاد دوران کودکی و نوجوانی سخت و طاقت فرسایی را پشت سر گذاشت. فقر اقتصادی توأم با فشارهای زایدالوصف ناپدری اش زندگی را سخت به کام او تلخ می کرد. آنچه بود پس از مرگ استاد، نخست به شاگردی میرزا حسن پیکرنگار گمارده شد و با توسعه کمی و کیفی کار استاد، حسین بهزاد نیز که در فراگیری مینیاتور استعداد قابل توجهی از خود نشان داده بود، خیلی زود به اشتهار رسید.