نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

معبد آناهيتا مرمت مي‌شود

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/03/08
مدير پايگاه معبد آناهيتا با بيان اينكه استحکام‌بخشي ديواره سنگي ضلع جنوبي معبد آناهيتا از سوي پيمانکاران آغاز شده است از برنامه‌ريزي براي مرمت اين معبد چند هزار ساله خبر داد. «عليرضا برشاهي» مدير پايگاه معبد آناهيتا با اشاره به اين که معبد آناهيتا نيازمند مرمت و استحكام‌بخشي ديواره‌هاست، گفت: سنگ‌هايي که افتاده‌اند و يا در جاي خود قرار دارند اما از حالت عمودي خارج شده‌اند و محکم نيستند پس از شناسايي، کدبندي خواهند شد. وي يادآور شد: پس از پياده کردن با احتياط سنگ‌هاي شناسايي شده، کار استحکام‌بخشي و پشت‌بندي انجام مي‌گيرد که بعد از آن طبق کدبندي در محل اصلي خود که از طريق نقشه‌کشي و اتوکد معين شده است، قرار مي‌گيرند. برشاهي با بيان اين که سال گذشته نيز بخشي از ديواره ضلع غربي مرمت شد، اظهار داشت: اين بخش از مرمت معبد آناهيتا با اعتبار يک ميليارد ريال انجام مي‌‌شود و طبق پيش‌بيني، تا پايان تيرماه ادامه خواهد داشت. معبد آناهيتا در شهرستان كنگاور از توابع استان كرمانشاه قرار دارد و قدمت آن به زمان سلطنت هخامنشيان در ايران باز مي‌گردد. ميراث آريا