نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

زيان مالي شديد فرودگاه هاي چين در سال گذشته

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1390/11/23
خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ به رغم افزايش و رشد بازار تقاضا براي سفرهاي هوايي در چين ، آمارهاي رسمي دراين کشور حکايت از آن دارد که از هر ده فرودگاه چين هفت فرودگاه در فهرست فرودگاه هايي ثبت شده‌اند که در سال 2011 از نظر مالي زيان ديده و روي خط قرمز قرار گرفته‌اند. به گزارش" پکن نيوز"اداره هواپيمايي غير نظامي چين اعلام کرده است که تا کنون 135 فرودگاه که فرودگاه‌هاي درجه دوم محسوب مي شوند، با کاهش عمليات پروازي مواجه شده‌اند. فعاليت اين فرودگاه‌ها اگرچه که هنوز به روال عادي ادامه دارد، اما عمدتا با کمک‌هاي مالي و سوبسيدهاي دولت محلي به حيات خود ادامه مي‌دهند. بنا به همين گزارش هرچند که شور واشتياق‌ها براي احداث زيرساخت‌هاي حمل و نقل هوايي در چين دچارتنزل و رکود نشده، اما مقامات محلي بر کسب منافع بيشتر در سطح وسيع‌تر اقتصادي که با ايجاد تسهيلات و ارتباط‌هاي هوايي تشويق مي شود، تمرکز دارند. بنا به همين گزارش هم اکنون کار احداث 60 فرودگاه ديگر در چارچوب دوازدهمين طرح 5 ساله توسعه در دست اقدام است که قرار است تا سال 2015 به بهره برداري برسد. اجراي اين طرح توسعه 5 ساله، قرار است فرودگاه‌هاي چين را به 240 فرودگاه غير نظامي افزايش دهد.