نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

حذف روادید 60 کشور موجب افزایش گردشگران خارجی در ایران می شود

خبرگزاری ایرنا خبرگزاری ایرنا 1 روز و 39 دقیقه قبل سنندج - مدیرکل طبیعت گردی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: سازمان میراث فرهنگی با همکاری وزارت خارجه در نظر دارد روادید 60 کشور را برای ورود به ایران حذف کند که موجب حضور چشمگیر گردشگران خارجی خواهد شد. 'محمد علی فیاضی'روز شنبه در حاشیه همایش اکوتوریسم و کوهستان در اورامان تخت در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ایران از لحاظ اکوتوریسم یا طبیعت گردی در جایگاهی مهم قرار دارد که باید با تسهیل ورود گردشگر و شناساندن موقعیت های طبیعت گردی این بخش از گردشگری را در کشور توسعه دهیم. وی گفت: 517 نوع پرنده در ایران وجود دارد که با کل گونه های موجود در اروپا برابر و زمینه خوبی برای جذب گردشگر است. وی افزود: در برخی استان ها چندین ظرفیت گردشگری وجود دارد که فرصت های گردشگری در استان ها را چند بعدی کرده است. فیاضی اظهار داشت: معاونت گردشگری سازمان در نظر دارد ظرفیت های موجود در تمام نقاط کشور را شناسایی و معرفی کند. وی افزود: برای افزایش شمار گردشگران طبیعی در این مناطق باید پیش از هر چیز زیرساخت ها فراهم و آموزش های مربوطه به میزبان و میهمان در منطقه داده شود. فیاضی با اشاره به اینکه گاهی در مناطق طبیعی امکان ایجاد هتل و اماکن اقامتی وجود ندارد گفت: معاونت گردشگری در نظر دارد با تجهیز جوامع محلی، خانه های آنان را برای پذیرش گردشگر آماده کند. وی افزود: علاوه بر این، زیرساخت های لازم نیز برای ایجاد کمپ متناسب با طبیعت فراهم می شود. فیاضی آماده شدن زیرساخت ها و ورود طبیعت گردان به این مناطق را موجب تحول در بخش های صنایع دستی، محصولات دامی، باغی، احیای توریسم کشاورزی و همچنین تحول اقتصادی منطقه دانست.