نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

به منظور جذب گردشگران امکان رصد مرجان‏هاي دريايي فراهم مي‏شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- معاون دفتر زيست‌بوم‌هاي دريايي سازمان محيط زيست با بيان اين خبر اظهار داشت: با اجراي اين طرح دوربين‏هاي نظارتي در روي آب و زير آب مرجان‏ها را نظارت و پايش مي‌کنند و گردشگران مي‏توانند تصاوير آن‌ها را از طريق مانيتورهايي مخصوص دريافت کنند. «داوود ميرشکار» همچنين از انتقال مرجان‏هاي اين بندر خبر داد و گفت: طرح انتقال 30 هزار کلوني مرجاني به منظور توسعه بندر شهيد بهشتي در خليج فارس فقط با 2 درصد تلفات با موفقيت به پايان رسيد. وي با اشاره به برگزاري دوره‏ها و کارگاه‏هاي آموزشي امداد و نجات آبزيان در سال گذشته براي مردم محلي استان‏هاي جنوبي تصريح کرد: در زمينه حفاظت از مرجان‏ها، پستانداران دريايي مانند دلفين‏ها، فک خزر و لاک‌پشت‏هاي دريايي نيز يک کارگاه آموزشي براي مدرسان و دانشجويان تشکيل شده است. معاون دفتر زيست‌بوم‏هاي دريايي سازمان محيط زيست همچنين از انعقاد قرارداد با انستيتو حفاظت از فک در کشور هلند براي همکاري بلند‌مدت در زمينه حفاظت از فک خزري خبر داد تا در قالب آن چند نفر از ايران براي آموزش به کشور هلند بروند. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)