نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

طرح سفرهاي نوروز 91 به استانداران سراسر کشورابلاغ شد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1390/11/23
طرح سفرهاي نوروز 91 از سوي وزارت کشور به استانداران سراسر کشور، به عنوان روساي ستاد تسهيلات سفرهاي استاني، ابلاغ شد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از اداره کل روابط عمومي و امور فرهنگي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، «منوچهر جهانيان» رئيس ستاد تسهيلات سفرهاي کشور با بيان اين خبر گفت: طرح سفرهاي نوروز 91 با هدف توسعه گردشگري استان و ارتقاي سطح رضايتمندي گردشگران نوروزي از سوي وزارت کشور به استانداران سراسر کشور به عنوان روساي ستاد تسهيلات سفرهاي استاني ابلاغ شده است تا بر مبناي اين اقدام طرح مربوطه به شهرداري‌ها، دهياري‌ها و ديگر دستگاه‌هاي ذي ربط ارسال شود. معاون گردشگري کشور افزود: بنا بر اين اقدام دستگاه‌هاي دريافت کننده طرح سفرهاي نوروز 91، تشکيل ستادهاي استاني، نظارت بر حسن اجراي آن و نيز تهيه گزارش از اقدامات صورت گرفته را در دستور کار قرار خواهند داد. رئيس ستاد تسهيلات سفرهاي کشور با اشاره به بخش‌هاي تشکيل دهنده طرح سفرهاي نوروز 91 يادآور شد: اين طرح مشتمل بر اهداف، رئوس برنامه‌هاي نوروزي، زمانبندي اجراي طرح، شرح وظايف سازمان‌ها و نهادهاي عضو ستاد استاني و کشور همراه با دستور العمل آمار، فرم نظرسنجي و جداول ارزشيابي ستادهاي استاني است که به منظور افزايش رضايتمندي مسافران نوروزي در دستور کار ستاد تسهيلات سفرهاي استاني قرار خواهد گرفت.