نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تاسیس گالری «ری را» در دبی، ارائه هنر ایران در یک شاهراه جهانی است

خبرگزاری میراث فرهنگی- گروه فرهنگ و هنر- افتتاح گالری «ری را» که با حضور هنرمندان پیشکسوت ایرانی و علاقه‌مندان به هنر ایران افتتاح شد، نمایشگاهی از نقاشی، نقاشی خط، مجسمه و عکس با عنوان «زمان» را هم در برداشت که 35 اثر از 27 هنرمند را دربرمی‌گرفت تا به بازگوکردن گوشه‌ای از هنر نوین ایران در 50 سال اخیر به روایت هنرمندان حاضر بپردازد. در حاشیه مراسم افتتاحیه، پرویز کلانتری (نقاش پیشکسوت) که دو اثرش از مجموعه «خط و ربط» به روی دیوار «ری را گالری» رفته است، در سخنان کوتاهی گفت: دوبی «جاده راه ابریشم» امروزین شرق است که در آن تعاملات فرهنگی تجاری میان شرق و غرب ممکن شده است؛ تاسیس گالری ایرانی «ری را» در منطقه DIFC در واقع ارایه هنر ایران در یک شاهراه جهانی است. «ری را» فرصت ذی قیمت ارایه آثار هنری ایران به دنیا را فراهم کرده است. علی دولتشاهی، ریس هیات مدیره شرکت «ری را»)که موسس این گالری است، با اشاره به سابقه 16 ساله این مجموعه در امر تبلیغات فرهنگی و هنری گفت: مهم‌ترین نیاز هنر ایران، ارایه مناسب و تبلیغات حرفه‌ای و هدفمند است. وی گفت: «ری را گالری» با هدف پر کردن این خلا و نیز نمایش توانمندی‌ گوشه‌های دیده نشده هنر ایران اسلامی پا به عرصه گذاشته است و در صورت حمایت اهالی فرهیخته جامعه هنری آماده‌ایم در سال‌های بعد و در افق‌های بلند‌تر، شعبه‌های درخور توجهی در قطر و حتی عربستان هم دایر کنیم. مریم مقدم (مدیر عامل شرکت «ری را») نیز طی سخنان کوتاهی اعلام کرد: ری را» حرف‌های تازه‌ای درباره هنر ایران خواهد داشت. وی گفت: تا پایان سال شمسی، این گالری بر ارایه هنر ایران تمرکز خواهد داشت و در سال‌های بعد نیز با برپایی نمایشگاه‌های تطبیقی، آثار هنرمندان ایرانی، عرب و ترک را در کنار هم به نمایش می‌گذارد تا مخاطبان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای، ظرایف هنر خاورمیانه و زوایای نگاه هنرمندان شاخص پیشکسوت و جوان آن را به درستی در یابند. بر اساس این گزارش، در افتتاحیه «ری را» شمار بسیاری از علاقه‌مندان به هنر با ملیت‌های مختلف از نمایشگاه دیدن کردند. کریستینا بلکی، یک مجموعه‌دار خصوصی سوئدی که در جریان سفر تفریحی با اطلاع از برپایی نمایشگاهی از آثار هنر ایران در «ری را» حاضر شده بود، گفت: «هنر ایران را بیشتر از طریق اینترنت پیگیری کرده‌ام و دلم می‌خواست از نزدیک آثار هنرمندانش را ببینم. آثار هنر ایران به رغم زیبایی‌های بسیاری که دارد ارزان است. جف که خود را نقاش آماتور اما خریداری سخت گیر از آفریقای جنوبی و مقیم دوبی معرفی کرد، هنر ایران را خوب می‌شناخت و در سه سال اخیر آن را بسیار پیگیری کرده است. وی گفت: تا به حال اثر ایرانی نخریده‌ام، اما واسطه خرید و فروش ده‌ها اثر ایرانی به مجموعه داران شده‌ام. نخستین نمایشگاه گالری «ری را» با آثاری از آیدین آغداشلو، پرویز کلانتری، فریدون آو، نصرالله افجه‌ای، علی شیرازی، رضا مافی، جعفر روحبخش، صداقت جباری، مهرداد شوقی حق دوست، واحد خاکدان، نصرت الله مسلمیان، فریده لاشایی، مهران علمی نیا، یعقوب امدادیان، بهمن جلالی، ملیکا شفاهی، مرتضی پورصمدی، فریدون امیدی، مصطفی دره باغی، دانا نهداران، فاطمه امدادیان، صفا حسینی، آتوسا وحدانی، فرناز ربیعی جاه، هومن درخشنده و معصومه عبیری نیا تا یک ماه آینده در مجموعه ری‌را برپاست.