نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سیستم هوشمند دسته بندی سکه های تاریخی در کشور ابداع شد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/02/31
تهران - رییس موزه ملی ایران از طراحی سیستم هوشمند دسته بندی سکه های دوره ساسانی از سوی یک دانشجوی ایرانی برای نخستین بار در کشور خبر داد. 'داریوش اکبرزاده' که استاد مشاور این دانشجو بوده است، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: از دو سال پیش 'راحله الله وردی' دانشجوی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به پیشنهاد من کار طراحی این سیستم را آغاز کرد. وی افزود: این طرح به منظور رفع مشکل تشخیص و شناخت سکه ها در موزه های کشور به منظور ثبت و پر کردن فرم مشخصات این اشیاء تاریخی انجام شد. اکبر زاده با بیان اینکه درصد خطای این سیستم بسیار ناچیز است، اظهار داشت: در این طرح می توان یک سکه تاریخی را اسکن کرد و سیستم هوشمند طراحی شده بر اساس عکس موجود اعلام می کند که سکه مربوطه متعلق به کدام پادشاه ساسانی است. رییس موزه ملی ایران تاکید کرد: در صورتی هزینه های لازم برای تبدیل این سیستم به یک نرم افزار رایانه ای تامین شود، می توان بخش قابل توجهی از مشکلات موزه های کشور را از این طریق حل کرد. اکبر زاده یادآور شد که نتیجه این پژوهش در شانزدهمین همایش جهانی کامپیوتر که 12 و 13 اردیبهشت ماه در دانشگاه شیراز برپا شد، ارایه شده است. وی افزود: این پژوهش در یک همایش معتبر جهانی که در آمریکا برگزار می شود نیز پذیرفته شده است. رییس موزه ملی ایران تاکید کرد: این سیستم رایانه ای قابل تعمیم به سکه های تمامی دوره های تاریخی است و در صورت استفاده از موزه ها، درصد خطا در زمینه مستندسازی آثار تاریخی به حداقل می رسد.