نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

غولهاي صنعت هتلداري جهان معرفي شدند

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/02/31
نشريه‌ اقتصادي فوربس در تازه‌ترين گزارش خود بزرگترين شركتهاي فعال در صنعت هتلداري جهان را معرفي كرد. به گزارش خبرنگار ايسنا، در اين رده‌بندي شركت پانامايي كارنيوال با فروش 16 ميليارد دلار بزرگترين شركت فعال در صنعت هتلداري جهان لقب گرفته و دو شركت آمريكايي ماريوت اينترنشنال با فروش 12.3 ميليارد دلار و فرانسوي آكور با فروش 7.9 ميليارد دلار دوم و سوم شدند. هتلهاي رويال كريبين كرويزس، استاروود هتلز، اورينتال لند، ويندهام ورلدوايد، شنزن اورسيز، اينتركانتيننتال هتلز و شانگري لا آسيا نيز در رده‌هاي بعدي فهرست بزرگترين هلتها و متلهاي جهان قرار گرفتند. در مجموع 10 شركت فعال در صنعت هتلداري در بين 2000 شركت بزرگ قرار دارند. بيشترين تعداد شركتهاي بزرگ فعال در اين حوزه متعلق به آمريكا است. از نظر ارزش بازار در رده‌بندي اعلام شده از سوي فوربس رتبه‌ نخست به كارنيوال با ارزش بازاري معادل 26.2 ميليارد دلار اختصاص يافته است. از نظر ميزان سودآوري هم كارنيوال با 1.6 ميليارد دلار صدرنشين شد و از نظر حجم دارايي نيز بار دیگر شركت فرانسوي كارنيوال رده نخست را در بين شركتهاي هتلداري جهان به خود اختصاص داد.