نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سمبل طلايي به هتل باغ مشيرالممالک اعطا شد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1390/11/23
معاون گردشگري اداره ميراث فرهنگي استان يزد گفت: هتل باغ چهار ستاره مشيرالممالک يزد برگزيده سي و ششمين جشنواره بين ‌المللي گردشگري، هتلداري، غذا و کترينگ اسپانيا شد. علي اکبر کاظمي در گفتگو با مهر در يزد اظهار داشت: باغ مشيرالممالک در دوره قاجار توسط ميرزا فتح‌ الله خان مشيرالممالک بنا شده و وسعتي بالغ بر 13 هزار مترمربع دارد. وي با اشاره به خريداري و بازسازي اين باغ در سال 79 توسط بخش خصوصي يادآور شد: اين بنا در سال 82 به عنوان هتل باغ ايراني افتتاح شده است. کاظمي افزود: بر اساس اطلاعات درج شده در پرونده ثبتي، باغ مشيرالممالک و بناهاي موجود در آن به شماره 7778 در اسفندماه سال 81 در فهرست آثار ملي به ثبت رسيده است. کاظمي خاطرنشان کرد: اين باغ را داراي آب ‌انبار، اصطبل، بارانداز، انبار و باغچه‌ هاي سبزي‌ کاري شده، حمام، کوشک، نارنجستان و ... است. وي بيان داشت: محوطه زيباي باغ، فواره‌ ها، نهر آب جاري و معماري اصيل، بومي و ايراني، اين باغ را به يکي از جاذبه ‌هاي توريستي تبدل کرده است. وي افزود: اين هتل شامل 10 اتاق يک تخته، 11 اتاق دو تخته، 48 اتاق دو تخته مجزا، سه اتاق سه تخته، شش سوئيت، کافي شاپ و تالارهاي چند منظوره است.