نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف فسیل لاک‌پشت ذغالی با جثه یک اتومبیل

تعداد بازدید : 216
تاریخ : 1391/02/30
باستان‌شناسان موفق به کشف فسیل لاک‌پشتی 60 میلیون ساله با جثه‌ای به اندازه یک اتومبیل کوچک در کلمبیا شدند. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ساینس نیوز، این فسیل که به‌سبب کشف شدن در یک معدن ذغال سنگ «لاک‌پشت ذغالی» نام گرفته، جمجمه‌ای 24 سانتی‌متری و لاکی 176 سانتی‌متری داشته است. به گفته سرپرست گروه باستان‌شناسان، پیش از این نیز در این منطقه فسیل‌هایی از این گونه لاک‌پشت کشف شده بود اما آنچه در این کاوش به دست آمد بزرگ‌ترین نمونه این نوع حیوان بود که اطلاعات تازه‌ای درباره نحوه زندگی این لاک‌پشت‌ها در آب‌های شیرین در اختیار محققان قرار داد. گفتنی است گونه‌های کوچک‌تر این لاک‌پشت‌ همزمان با دایناسورها می‌زیسته‌اند، اما این فسیل حدود 5 میلیون سال پس از انقراض دایناسورها تشکیل شده است. دانشمندان معتقدند تغییرات به وجود‌ آمده در اکوسیستم زمین،‌همچون کاهش حیوانات شکارچی، گسترده شدن محل زندگی، تغییرات آب و هوایی و زیاد شدن مواد غذایی عاملی برای رشد لاک‌پشت‌ها بوده است.