نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اسامي روزهاي هفته ميراث فرهنگي اعلام شد

تعداد بازدید : 217
تاریخ : 1391/02/27
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- هفته میراث فرهنگی از 25 تا 31 اردیبهشت ماه برگزار می شود و با توجه به نامگذاری امسال به نام ' تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی' روز سوم هم سو با شعار امسال طراحی شده است. نخستین روز آن «میراث معنوی عامل پیوند اقوام و ملل» نام دارد و روز دوم این هفته به «میراث فرهنگی و رسانه»، روز سوم به عنوان «میراث فرهنگی مشاركتهای مردمی و سرمایه گذاری ملی» و روز چهارم آن به نام «قانون و میراث فرهنگی» نامگذاری شده است. «خانواده و میراث فرهنگی»، «تغییر جهانی و موزه ها» و «میراث فرهنگی و توسعه گردشگری» عناوین روزهای پنجم تا هفتم هفته میراث فرهنگی كشور است. آیین افتتاحیه هفته میراث فرهنگی كشور در مراسمی با حضور رییس جمهوری در توس برگزار می شود و آیین بزرگداشت ثبت جهانی نقالی از جمله بخش های این مراسم خواهد بود كه با اجرای ویژه نقالی توسط گروه منتخب و تجلیل از پیشكسوتان نقالی همراه است. امسال مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در تهران محوریت برپایی ویژه برنامه های هفته میراث فرهنگی را برعهده دارد و همزمان نیز آیین هایی در استان های كشور برپا خواهد شد. به گفته سیدمسعود علویان صدر معاون میراث فرهنگی كشور، افتتاح نمایشگاه سراسری میراث فرهنگی با حضور تمامی استان ها، نمایشگاه های موزه ای و اجرای شب فرهنگی استان ها از جمله برنامه های تدارك دیده شده برای هفته میراث فرهنگی است. منبع خبر: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (irna)