نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هدیه‌ای به نام روستای فردوسی

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/02/26
خبرگزاری میراث فرهنگی- گروه میراث فرهنگی- سرانجام پس از سال‌ها رفتن تابلوی روستای پاژ از ایران به آلمان، بنیاد فردوسی دست به کار شد و این تابلوی ارزشمند را تبدیل به کارت پستال کرد. امسال این کارت پستال که نمای بالای روستای شاهنامه سرا را نشان می‌دهد، در دسترس دوستداران فردوسی قرار می گیرد. منصور وفایی، از آخرین بازماندهای نقاشی قهوه خانه ای این نقاشی رنگ و روغن را «منصور وفایی»، از آخرین بازماندگان نقاشی قهوه خانه‌ای 10 سال پیش برای بزرگداشت فردوسی، شاعر بلندآوازه ایران که بخش مهمی از تاریخ این سرزمین را منظوم کرده، کشیده است. این تابلو حدود 4 سال پیش به انجمن همکاری میان ایران و آلمان اهدا شد. «یاسر موحدی فرد»، دبیر بنیاد فردوسی می‌گوید که این تابلو امسال برای نخستین بار تبدیل به کارت پستال شده و در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. منصور وفایی که همه عمر خود را برای به تصویر کشیدن آثار فردوسی گذاشته است، به CHN درباره چگونگی به تصویر کشیدن این تابلو می‌گوید: «حدود 10 سال پیش در بزرگداشت شهریار، عکسی از روستای فردوسی بزرگ دیدم که بسیار در من تاثیر گذاشت، تا کنون نقاشی از این روستا ندیده بودم. برای همین این روستا را کشیدم.» او به گفته خودش نقاشی را نیم قرن پیش آغاز کرده است اما برای او شروع نقاشی قهوه خانه‌ای اتفاق مهمی است که به 22 سال پیش باز می‌گردد. او نقاشی قهوه خانه‌ای را خیالی نگاری ماندگار می‌داند. وفایی نقاشی را نزد استاد «نجم آبادی» که از شاگردان استاد کمال الملک بوده، فراگرفته است. درسال 1370 این هنرمند به درخواست دانشگاه تهران، تعداد ده تابلوی رنگ روغن از شاهنامه فردوسی برای تزیین دیوارهای تالار فردوسی دانشکده ادبیات به تصویر درآورد. او هم چنین درسال 1371 به درخواست وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی وبا امکانات شهرداری تهران، داستان‌های شاهنامه را از اول دوره اساطیری تا پایان دوره پهلوی درشصت تصویر تهیه درطی هفت سال تهیه کرد و در سال 1376 توسط سید محمد خاتمی مورد بازدید قرار گرفت. این هنرمند هم چنین تصویرگری اشعار «محشتم کاشانی» را درقالب دوازده تابلو با مضمون «بازین چه شورش است که درخلق عالم است» برای بنیاد ایران شناسی وابسته به نهاد ریاست جمهوری کارکرد که درتالار بنیاد ایران شناسی نصب شده‌است.