نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگري در رديف پول‌سازترين صنايع جهان قرار گرفت

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/02/26
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- به نقل از ايتوربو نيوز، بر اساس آمار ماه مارس سازمان جهاني جهانگردي، 88 کشور جهان از رشد گردشگري خود در سال 2011 خبر دادند و تنها 15 کشور روندي نزولي در اين صنعت را به ثبت رساندند. اين در حالي است که گردشگري در سال 2010 رشدي 4.4 درصدي داشته است. اين گزارش مي‌افزايد: بيشترين سهم گردشگر را منطقه اروپا با ثبت 671 ميليون گردشگر در فاصله ماه‌هاي ژانويه و آگوست به خود اختصاص داد که رشدي 4.5 درصدي در مقايسه با مدت مشابه سال 2010 داشت. کارشناسان اعلام کردند با وجود مشکلات اقتصادي در منطقه يورو،‌ صنعت گردشگري در سال 2011 نه‌تنها بهبود يافت بلکه روند جابه‌جايي گردشگران بين‌المللي نيز افزايش پيدا کرد. کارشناسان وضعيت گردشگري سال جديد را در مقايسه با سال گذشته تا حدودي کاهنده پيش‌بيني کرده‌اند اما با تصور رشدي 3 تا 4 درصدي براي آن تا پايان سال، روندي صعودي را براي اين صنعت در نظر گرفته‌اند. اطلاعات به دست آمده از 50 کشور در ماه ژانويه که بر اساس آن روند گردشگري 37 کشور افزايشي اعلام شده بود، اميد‌ها را براي پاياني خوش براي صنعت گردشگري تا حدي افزايش داد. کارشناسان معتقدند با توجه به نتايج به دست آمده در صنعت گردشگري مي‌توان گفت اين صنعت همچنان يکي از پولسازترين صنايع جهان محسوب مي‌شود. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)