نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خاک مرده در موزه های تهران پاشیده اند!

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/02/24
یک کارشناس موزه با انتقاد از اهمیت ندادن شهروندان تهرانی به موزه های شهر گفت: تهران بیشترین جمعیت را دارد اما مردم این شهر کمترین بازدیدکنندگان موزه های آن هستند آنقدر که می توان گفت خاک مرده در موزه های تهران پاشیده اند! عبدالله پور اسکندر، کارشناس موزه داری در گفتگو با خبرگزاری مهر با بیان اینکه اگر از مردم تهران نام دو موزه را بپرسید آنها حتما کاخ موزه ها را نام می برند گفت: کاخ موزه های تهران یکی از آن موزه هایی است که به دلیل قرارگیری در فضای طبیعی بسیار زیبا مورد توجه مردم قرار می گیرد اما این موضوع جای تاسف دارد چون انقدر این موزه ها بی روح هستند که فقط اگر جشنواره ای برگزار شود، تعداد گردشگران آن بیشتر می شود حال اگر برنامه های جنبی و فضای سبز آنها را هم حذف شود به حال و روز موزه های دیگرمان که کمتر کسانی از آن بازدید می کنند می افتند. پوراسکندر بیان کرد: یک مدیر توانمند و علاقه مند می تواند با برنامه ها و ترفندهایی که دارد باعث آشنایی مردم با تاریخ و میراث فرهنگی شان شود و این موضوع جز وظایف هر مدیر موزه به حساب می آید. وی تصریح کرد: زمانی که یک مدیر روابط عمومی مدیر کاخ موزه های نیاوران و کاخ گلستان می شود و سه مسئولیت بزرگ را همزمان با هم اداره می کند، چه توقعی می توان داشت که برنامه های جامعی برای مهمترین کاخ موزه های تهران داشته باشیم.