نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ساخت موزه تخت جمشيد و پاسارگاد

تعداد بازدید : 219
تاریخ : 1390/11/20
مدير بنياد پژوهشي پارسه و پاسارگاد از ساخت و راه‌اندازي موزه بزرگ تخت جمشيد و پاسارگاد خبر داد. 100848540751محمدحسن طالبيان با اشاره به وضعيت مجموعه پارسه و پاسارگاد با توجه به نزديك شدن به ايام نوروز، افزود: ساماندهي اوليه تابلوها، راهروي ورودي، فضاي سبز مجموعه و ساخت دو موزه بزرگ در حال انجام است. طالبيان با اشاره به اين‌كه درخواست افزايش قيمت بليت ورودي به اين دو مجموعه را ارائه كرده‌ايم، گفت: چند سال است كه چنين درخواستي از جانب ما مطرح است و بايد مسوولان به اين مبحث توجه داشته باشند. به گفته مدير بنياد پژوهشي پارسه و پاسارگاد، نرخ ورودي براي توريست‌هاي خارجي و بازديدكنندگان داخلي در حال حاضر يكسان است، در حالي كه بايد براي توريست‌هاي خارجي رقمي بسيار بالاتر را مد نظر قرار داد، همان گونه كه بازديد از مكان‌هاي تاريخي در خارج از كشور هزينه‌هاي فراواني دارد. خبرگزاری مهر