نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جشنواره‌ي لاله‌هاي واژگون در ياسوج تا خردادماه برپاست

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/02/24
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- عليرضا ايزدي با اشاره به آغاز جشنواره‌ي لاله‌هاي واژگون از اول ارديبهشت‌ماه در ياسوج، اظهار كرد: آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتي كهگيلويه و بويراحمد و چند استان ديگر، تورهايي را براي ديدن اين جشنواره برگزار كرده‌اند. وي لاله‌هاي واژگون را در اين استان پديده‌ي تك‌زماني و تك‌مكاني دانست كه به‌دليل داشتن اين شاخصه‌ي منحصربه‌فرد براي بازديد گردشگران انگيزه ايجاد مي‌كند. ايزدي با اشاره به تعامل خوبي كه اداره كل ميرارث فرهنگي و گردشگري استان با اداره‌ي منابع طبيعي و محيط زيست دارد، گفت: با توجه به اين‌كه لاله‌هاي واژگون بيشتر در نقاط حفاظت‌شده‌ قرار دارند، مشكلي براي از آن‌ها حفاظت نداريم. او همچنين با اشاره به آغاز كار بخش اكوتوريسم اين اداره كل، گفت: در تعاملي كه با دفاتر خدمات مسافرتي و آژانس‌ها داريم در بحث طبيعت نيز اقدامات خوبي در حال انجام است. منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران (isna)