نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پلنگ زخمی پس از حمله به روستایی در نزدیکی شاهرود گرفتار شد

ساعتی پیش یک پلنگ پس از دو حمله به شهر موجم و زخمی‌ کردن دو نفر، توسط ماموران محیط زیست گرفته شد. پلنگ به دلیل زخمی بودن دست به حمله زده بود و حال پلنگ چندان خوب نیست. گفته می‌شود پلنگ برای معالجه راهی تهران شده‌است. «حمید ظهرابی»، مدیر کل محیط زیست استان سمنان دراین‌باره به CHN‌ گفت: «پلنگ هنوز زنده‌است اما به شدت خون‌ریزی داشته‌است. در حال حاضر پلنگ برای معالجه به تهران فرستاده شده‌است.» به گفته وی حمله اول پلنگ به یکی از شهروندان موجم بوده که به شدت او را مجروح کرده و قرار است فرد مجروح به تهران فرستاده شود. نفر دوم نیز از افراد همکار با ماموران محیط زیست بوده که از سمت شانه دچار آسیب شده‌است. در حالی که گفته می‌شود حمله اول پلنگ منجر به کشته شدن یک نفر شده، اما معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست مرگ یک نفر و همچنین مرگ پلنگ را تکذیب می‌کند. «اصغر محمدی فاضل»، معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست دراین‌باره به CHN گفت: «کسی در حادثه حمله پلنگ کشته نشده اما حال یک نفر به شدت وخیم است.» وی در ادامه با بیان این موضوع که پلنگ در حمله اول زخمی بوده گفت: «پلنگ، زخمی وارد شهر شده و شاید همین امر علت حمله پلنگ بوده‌است. چگونگی زخمی شدن پلنگ هنوز مشخص نشده اما به علت خونریزی، به تهران فرستاده می‌شود.» قرار است پلنگ برای معالجه به دانشکده دامپزشکی تهران فرستاده شود و پس از آن در بخش قرنطینه پردیسان مورد نگهداری قرار گیرد. به گفته محمدی فاضل، پس از حمله اول ماموران محیط زیست در جریان آن قرار گرفتند و با کمین و توسط تفنگ‌های بیهوشی پلنگ را زنده گرفتند.