نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آثار تاریخی آسیا تا 10 سال آینده محو می‌شوند

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/02/23
این کنفرانس که با عنوان "میراث جهانی در دنیای در حال توسعه" با تمرکز بر میراث فرهنگی آسیا و به میزبانی صندوق میراث جهانی و انجمن آسیا برگزار شد، ضمن هشدار نسبت به تخریب تدریجی بسیاری از سایت‌های جهانی ثبت شده، قصد دارد طیفی از پروژه‎های بررسی اقتصادی ویژه‌ای را با هدف بررسی ارزش میراث فرهنگی به منظور افزایش کمک‌های مالی دریافتی از دولت‌ها و اهدا‌کنندگان خصوصی راه اندازی کند. این کنفرانس قصد داردپروژه بررسی اقتصادی ویژه‌ای را با هدف بررسی ارزش میراث فرهنگی به منظور افزایش کمک‌های مالی دریافتی از دولت‌ها و اهدا‌کنندگان خصوصی راه اندازی کند . خبرگزاری میراث فرهنگی ـ صندوق میراث جهانی در جریان کنفرانس تخصصی که برای ارائه استراتژی‌های حفاظت و نگاهداری از سایت‌های باستانی آسیا برگزار شد، هشدار داد که بسیاری از سایت‌های تاریخی آسیا بر اثر فشار ناشی از جنگ و طرح‌های توسعه و عمران تا ده سال آینده محو می‌شوند. "شرلی یانگ" مدیر موسسه فرهنگ چین و آمریکا درهمین زمینه گفت: «درمیان شرکت کنندگان تردید نیست که جهان شاهد نوعی زیان تدریجی است و این وضع در مورد آسیا و سایت‌های میراث فرهنگی آن بسیار جدی است که روز به روز بر شدت تخریب در برخی سایت‌های مهم آن افزوده می‌شود. من فکر می‌کنم که همه بر سر این موضوع توافق داریم.» طبق همین گزارش متخصصان تنها به هشدار بسنده نکرده و طرح‌هایی را نیز برای حال و آینده این سایت‌ها ارائه کرده‌اند. فعالیت‌های "جان ساندی" مدیر منطقه‌ای صندوق میراث جهانی در منطقه آسیا و اقیانوسیه یک طرح مطالعاتی در زمینه آموزش و متدهای حفاظت از آثار آنگکور و بانتی شامار با استفاده از ابزارهای تصویرسازی سه بعدی برای کمک به طرح بازسازی دیوارهای این معبد ارائه کرده، از این جمله است. در این کنفرانس چشم انداز میراث فرهنگی و باستان‌شناسی آسیا باتوجه به فقدان تمرکز بر اهداف فرهنگی هزاره سازمان ملل متحد ترسیم شده‌است. متخصصان این تلاش‌ها و راهکارها را یک پدیده نسبتا جدید تلقی کرده‌اند که امید به افزایش توجهات را به این گنجینه‌های جهانی نوید می‌دهد. طبق همین گزارش درمیان تعداد بسیار زیادی از سایت‌های درخطر در آسیا که در وضعیت انقراض قرار گرفته‌اند برخی گنجینه‌های تاریخی همانند معبدها و دیگر ساختارها در "انگکور" کامبوج، "مای سان" در ویتنام، شهر تاریخی" بینگیااو" در چین، به شدت در شرایط تخریب قرار دارند به حدی که به گفته "جف مورگان" مدیر اجرایی صندوق میراث جهانی طی ده سال آینده شاهد نابودی آن‌ها خواهیم بود.