نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فاز دوم دهكده‌ي گنج‌نامه تابستان افتتاح مي‌شود

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/02/23
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- سعيد ترابيان بيان كرد: پروژه‌ي دهكده‌ي گنج‌نامه در اواسط كار با چند سال توقف به مرحله‌اي رسيد كه شكست‌خورده تلقي مي‌شد؛ اما با نگاه به پروژه در سطح ملي توانستيم طرح‌هايي را در اين دهكده، عملياتی كنيم و پروژه را به حركت درآوریم. او ادامه داد: منابع مالي اين پروژه از یک‌سوم تسهيلات بانكي و دوسوم مشاركت شركا تأمين شده است. وي اظهار كرد: فاز دوم بايد سال پيش به پايان مي‌رسيد؛ اما به‌دليل مواجه شدن با مشكلات مالي و جو نامناسب به تعويق افتاد. اميدواريم در ابتداي تابستان اين فاز به بهره‌برداري برسد. ترابيان گفت: از جمله طرح‌هاي فاز دوم سورتمه، صنايع دستي، سوغات همدان، آمفي‌تئاتر، رستوران 1200 نفره، لمكده، شهربازي، غار موزه و آكواريوم نيمه‌تونلي است. او افزود: صنعت گردشگري بهترين جايگاه براي رفع مشكل اشتغال است و مي‌توان ادعا كرد كه اين صنعت باري بر دوش دولت نمي‌گذارد. منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران (isna)