نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

شهرداری بابل حریم خود راشکست

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/02/21
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ حریم گنجینه (تنها موزۀ شهرستان، شهرداری سابق و نخستین بلدیه بارفروش که در سال 1308 بنا شد) به‌همراه مجموعه خانه‌های تاریخی آقاجانسب (مربوط به میانۀ دوره قاجاری) درحالی توسط شورای شهر و شهرداری بابل شکسته شد و از بین‌رفت که هنوز این شهرستان داغ تخریب‌های گرمابه میرزا یوسف، پل محمد حسنخان، مسجد جامع بابل، بافت تاریخی 130 هکتاری و تکیه معلم کلا را از یاد نبرده است. به‌گزارش CHN، شهرداری و شورای شهر بابل در اقدامی شتابزده حریم منظری دو اثر تاریخی - فرهنگی که اتفاقا به ثبت ملی هم رسیده و هرکدام نماد و شناسنامه‌ای برای مردم شهرستان بابل به‌شمار می‌رود از بین برد. «علیرضا صادقی امیری»، دبیر انجمن جوانان سپید پارس در این‌باره به CHN گفت: «شهرداری و شورای شهرستان بابل برای ساختمان جدید شورای شهر هیچ گونه مجوزی را از سوی سازمان میراث فرهنگی نگرفته‌اند، این درحالی‌است که محل ساختمان در حال احداث در حریم درجه یکی از دو بنای تاریخی یاد شده قرار گرفته که پیشتر روزی نخستین کتابخانه عمومی شهرستان بود.» به‌گفته‌ صادقی امیری، رییس سازمان میراث فرهنگی شهرستان بابل معتقد است ارتفاع مجاز و قانونی حریم منظری این دو بنا 7 متر (دواشکوب بر روی پیلوت) است که شهرداری تا 11متر نیز آن را بالا برده است و همچنان تصمیم به ساخت آن دارد. گفته می‌شود میراث فرهنگی شهرستان بابل علیه این اقدام خودسرانه شهرداری شکایتی را به دادستانی کل و فرمانداری (رییس انجمن میراث شهرستان) تنظیم کرده است، گرچه فرمانداری دستور به تخریب طبقات اضافی ساختمان را داده است، اما شواهد امر حاکی از این اتفاق نیست. 2 سال پیش اداره میراث فرهنگی چهار شکایت نامه علیه شهرداری و شورای شهر براساس تخریب درب تاریخی موزه و شکستن قفل آن، تخریب تاق چشمه پل محمد حسنخان، تخریب گرمابه تاریخی میرزا یوسف و تخریب بافت تاریخی و جعل مجوزهای ساخت تنظیم کرده که با نگاهی گذرا به کارنامۀ دو سال گذشته شهرداری بابل نشان می‌دهد این ارگان در تخریب آثار ملی یدی طولایی داشته و ظاهرا هیچ برنامه‌ای برای توقف کار خود ندارد.