نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كتیبه داریوش هخامنشی بازخوانی می شود

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/02/21
معاون گردشگری اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان كرمانشاه از بازخوانی مجدد كتیبه داریوش كبیر در بیستون با حضور چهار پروفسور باستان شناس از چهار كشور جهان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان كرمانشاه، 'حسین راعی'، افزود: به تازگی یك تیم متشكل از چهار پژوهشگر اروپایی برای بازخوانی مجدد سنگ نگاره داریوش اول وارد پایگاه میراث جهانی بیستون شده اند. وی افزود: این باستان شناسان برجسته جهان شامل پروفسور ووتر هنكل من، از سازمان باستان شناسی برلین آلمان، پروفسور برنو یاكوبز، از دانشگاه باستان شناسی بازل سوییس، پروفسور یان تاویند، متخصص پارسی باستان از دانشگاه لون لانف بلژیك و یوهانس هاكل، متخصص زبان اكدی از دانشگاه وین اتریش می باشند. مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون اظهار كرد: هدف از این سفر پژوهشی، بازخوانی مجدد سنگ نگاره داریوش اول و تكمیل نوشتارهای تهیه شده پیشین می باشد. راعی اظهار كرد: بازخوانی بخش آسیب دیده سنگ نگاره داریوش اول محور اصلی این سفر پژوهشی می باشد. وی خاطرنشان كرد: با توجه به تخصص این افراد هركدام از آن ها روی یك زبان از كتیبه بیستون مشغول به مطالعه می باشند. مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون اظهار كرد: براساس توافق دو جانبه بین مدیر پایگاه میراث جهانی بیستون و پژوهشگران مذكور، تمامی نتایج بدست آمده این سفر پژوهشی به پایگاه میراث جهانی بیستون تحویل خواهد شد. كتیبه بیستون به ‌عنوان یكی از قدیمی‌ترین سندتاریخی شناخته شده ایرانی است كه بر كوهی به دستور داریوش سوم هخامنشی حكاكی شده ‌است. داریوش در این كتیبه با خط میخی و به سه زبان مرسوم آن دوران به شرح اقدامات و تلاشهای خود برای ایران و مقابله با یاغیان پرداخته است.