نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نخستین تور طبیعت‌گردی از ابوموسی برگزار شد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/02/21
سازمان میراث فرهنگی، ‌صنایع دستی و گردشگری نخستین تور بازدید و طبعیت‌گردی از جزیزه ابوموسی را امروز -چهارشنبه- برای خبرنگاران برگزار كرد. به گزارش ایرنا، نخستین سفر هیات خبرنگاران رسانه های مختلف به جزیره و منطقه نمونه گردشگری ابوموسی انجام شد. در این تور یك روزه رسانه‏ای، 40 خبرنگار،عكاس و تصویربردار از رسانه‏های مختلف دیداری، شنیداری و مكتوب كشور از ظرفیت‏های گردشگری جزیره و منطقه نمونه گردشگری ابوموسی بازدید كردند. همچنین خبرنگاران از نزدیك با خانواده‏های ساكن در ابوموسی به گفت و گو پرداختند. 'مهدی دریانورد' مدیركل میراث فرهنگی و گردشگری هرمزگان در جمع خبرنگاران این سفر را نخستین تور طبیعت‌گردی كشور در جزیره ابوموسی عنوان كرد. سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هدف از برگزاری این تور تركیبی را بازدید از ظرفیت‏های گردشگری ابوموسی در پی تبدیل شدن این جزیره به منطقه نمونه گردشگری و لزوم آشنایی اقشار مختلف جامعه با ظرفیت‏‏های این خطه از كشورمان عنوان كرده است.