نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

حمله به بافت تاریخی شیراز!

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/02/20
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ صدای بلدوزرها حتی برای لحظه‌ای قطع نمی‌شود. نمایندگان شهرداری و استانداری درحالی ناظر اجرای طرح‌ کنارگذر شاه‌چراغ هستند که هیچ کارشناسی از سازمان میراث‌فرهنگی در اجرای طرح تخریب بافت تاریخی شیراز وجود ندارد. بخشی از خانه الحاقی صابر قرار بود براساس مجوز میراث‌فرهنگی با پتک تخریب شود به‌دلیل نبود کارشناسان با بلدوزر تخریب شد. هم‌اکنون دیوار اصلی خانه قاجاری صابر در مرحله ریزش قرار گرفته‌است. پروژه کنارگذر شاه چراغ در مقابل شاه‌چراغ و محله درب مسجد در حالی شدت یافته که این پروژه توسط شهرداری، وزارت مسکن و بافت‌های فرسوده، بخشی از بافت تاریخی شیراز که شامل سردر کاشی شده مسجد نو و بخشی از خانه ثبت شده صابر می‌شود را کاملا با خاک یکسان کرد. این درحالی است که هیچ کارشناسی از میراث‌فرهنگی در آنجا حضور ندارد. مسعود منیعاتی مدیر انجمن میراث‌فرهنگی شیراز در اینباره به CHN گفت: پروژه تخریب بافت تاریخی شیراز درحالی شدت یافته که هیچ مانعی برای تخریب‌های گسترده وجود ندارد. به‌گفته وی، حتی یک کارشناس از میراث‌فرهنگی در طرح تخریب کنارگذر شاه‌چراغ نیست و تمام آثار و ملحقات تاریخی موجود توسط بلدوزرها از بین رفته است. وی با تاکید براینکه دیوار اصلی خانه صابر متعلق به دوره قاجار ،هم‌اکنون در مرحله ریزش قرار گرفته است. و هر گونه واکنش دوستداران میراث‌فرهنگی نسبت به تخریب‌ها برخورد مسئولان را به‌دنبال دارد. براساس گفته کارشناسان، خانه صابر دارای هشتی و راهروی ورودی بوده است که هشتی آن حدود 15 سال پیش توسط شهرداری تخریب شده است و راهروی باقی مانده نیز روز گذشته توسط وزارت مسکن از بین رفت. این درحالی است که خانه صابر در فهرست میراث ‌ملی ثبت شده و دارای معماری اررزشمندی است.