نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پای گردشگران روی لاله‌های واژگون

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/02/20
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گردشگری ـ رویشگاه‌های لاله‌های واژگون در نقاط مختلفی از کشور دیده می‌شوند. به عنوان نمونه می‌توان به دشت لاله‌های خوانسار و چلگرد اشاره کرد. هر چند دشت لاله‌های خوانسار عنوانی یدک نمی‌کشد و دشت لاله‌های چلگرد منطقه حفاظت‌شده محسوب می‌شود اما هیچ یک مورد حفاظت قرار ندارند. فرماندار کوهرنگ برای حفاظت از رویشگاه این گیاه در استان چلگرد، از ممنوعیت ورود اتومبیل به دشت لاله‌ها استفاده کرد؛ در حالی که منطقه محدودیت ظرفیت دارد و لازم است از ورود بازدیدکننده‌ مازاد بر ظرفیت نیز جلوگیری شود. علاوه بر آزاد بودن سفرهای شخصی و مسافرانی که خود به منطقه می‌روند، در تماس خبرگزاری CHN با دفاتر خدمات مسافرتی که تور دشت لاله‌های واژگون برگزار می‌کنند،‌ مشخص شد ورود به دشت لاله‌های واژگون در کوهرنگ یا خوانسار نیاز به مجوز ندارد. این دفاتر همچنین تا کنون با محدودیتی بر تعداد گردشگر ورودی به مناطق روبه‌رو نبوده‌اند. این در حالی است که با توجه به کاهش قابل توجه وسعت رویشگاه لاله واژگون،‌ لازم است ورود گردشگران نیز محدود و زمان‌بندی شود و همچنین محافظانی در فصل رویش در منطقه حضور داشته باشند تا مانع آسیب‌رسانی به گل‌ها شوند. به علاوه ضروری است بایدها و نبایدهای حضور در چنین منطقه‌ای از طریق دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان به گردشگران منتقل شود. یادآور می‌شود آثار طبیعی و گونه‌های گیاهی نیازمند حفاظت دقیق‌تری هستند و علاوه بر آن فرهنگ‌سازی در میان مردم و گردشگران ضروری است.