نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ارائه خدمات ليزينگ سفر از سوي 2 بانک عامل

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1390/11/20
به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta) - «سيدحسن موسوي» با اعلام اين خبر افزود: علاوه بر بانک خصوصي که تسهيلات «ليزينگ سفر» را به گردشگران داخلي ارائه مي‌‌دهد در اين رابطه قراردادي نيز با يک بانک دولتي بسته شد. معاون رئيس جمهور افزود: تسهيلات «ليزينگ سفر» از اين پس توسط بانک گردشگري و بانک صادرات به گردشگران داخلي ارائه مي‌شود. رئيس سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري همچنين سقف تسهيلات قابل ارائه براي سفرهاي داخلي مردم را ۴۰ ميليون ريال اعلام کرد. به گفته «ناصر سالار» مديرعامل بانک عامل خدمات ليزينگ سفر متقاضيان مي‌توانند با مراجعه به سايت بانک و ثبت‌نام کارت ليزينگ سفر را از شعب اين بانک دريافت کنند. سقف شارژ اين کارت‌ها 30 تا 40 ميليون ريال بوده که براي سفرهاي داخلي قابل استفاده است. وي با بيان اين که اين مبلغ بايد يک‌ساله با کارمزد 11 درصد بازگردانده شود، گفت: کارت ليزينگ سفر در هتل‌ها، رستوران‌ها و تمام خدمات مرتبط با گردشگري قابل استفاده است. منبع خبر: خبرگزاري ميراث آريا (chtn)