نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نوش داروی بعد از لرزه به جان خانه دایی جان ناپلئون

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/02/19
خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه میراث فرهنگی - نزدیک 2 سال است که خانه دایی جان ناپلئون از فهرست آثار ملی به حکم دیوان عدالت اداری خارج شده و هر لحظه بیم تخریب کامل آن از سوی مالکش می رود. نزدیک 4ماه هم از نخستین گودبرداری‌ها همسایه دیوار به دیوار خانه دایی جان ناپلئون می گذرد. اکنون بعد از این همه مدت، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران در بازدیدی شبانه از خانه _ باغ امین‌السلطان، دستور توقف گودبرداری غیرقانونی کنار این بنای ارزشمند و تاریخی را صادر و بر لزوم حفظ و احیای این اثر فاخر ملی تأکید می کند. این تصویری که می بینید، همان خانه دایی جان ناپلئون است که مسئولان مربوطه بر ارزش های تاریخی آن بارها و بارها تاکید می کنند به نظر می‌رسد که بعد از گذشت این همه مدت بی توجهی به این خانه که نزدیک صد هنرمند برای نجات آن نامه نوشتند و صد خبرنگار بیانیه‌ای برای جلوگیری از تخریب آن نوشتند و انجمن‌های دوستدار میراث فرهنگی تهران ستاد حمایت از خانه اتحادیه را تشکیل دادند، نوشداروی بعد از مرگ سهراب است. اکنون رسانه‌ها خبر از آمدن محمدحسین فراهانی، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران می‌دهند در حالی که اکنون باید اقدامات جدی برای نجات این خانه تاریخی از تخریب کامل پیگیری شود. این دیوار خرابی که می بینید درست چسبیده به محل گودبرداری است که از آن حرف زده می شود و بعد از گذشت 4 ماه تازه دستور توقف آن داده شده است فرهانی در این بازدید گفته است که خیابان لاله‌زار قدیم و لاله‌زار نو در آینده‌ای نزدیک در فهرست آثار ملی قرار خواهند گرفت و با ثبت بافت لاله‌زار، امیدواریم بتوانیم هویت شهر تهران و نخستین خیابان گردشگری تهران قدیم را حفظ و آن را به قطب فرهنگی و گردشگری تهران تبدیل کنیم. این در حالی است که شهرداری تهران طرح بازسازی و ساماندهی خیابان لاله زار را تصویب کرده و به زودی آن را اجرایی می‌کند و شنیده‌ها از کارشناسان میراث فرهنگی حاکی از آن است که این طرح به شدت به عناصر تاریخی لاله زار آسیب می زند. این ویرانه همان خانه ای است که قرار است روزی روزگاری از آن حفاظت شود، البته معلوم نیست که به آن روز برسد یا نه؟ ممنون از بازدید مسئولان محترم اما به نظر می رسد که برای نجات این خانه باید تصمیمات جدی تری گرفته شود در این میان این سوال مطرح می‌شود که مسئولان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری آیا در جریان تصویب شدن این طرح نیستند که وعده ثبت شدن لاله زار و حفاظت این خیابان قاجاری را در آینده می دهند؟