نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مرمت آخرین فیلم سفر مظفرالدین‌ شاه به فرنگ در فرانسه

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/02/19
آخرین حلقه فیلم سفر مظفرالدین شاه به فرنگ توسط مرکز ملی فیلم فرانسه (CNC) مرمت شده است که تا پیش از پایان ماه جاری به ایران باز می‌گردد. مسعود شریفی، مدیر کاخ گلستان در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: طبق تفاهم‌نامه‌ای که کاخ گلستان با مرکز ملی فیلم فرانسه (CNC) دارد آخرین حلقه فیلم سفر مظفرالدین ‌شاه به فرنگ نیز مرمت شده است. وی افزود: هفته آینده سفری به فرانسه خواهیم داشت تا این حلقه فیلم تاریخی مرمت‌شده را تحویل بگیریم. به گفته مدیر کاخ گلستان این فیلم‌های تاریخی به صورت رایگان توسط این مرکز فرانسوی مرمت می‌شود. شریفی در ادامه درباره همکاری‌های مشترک کاخ گلستان و موزه اورسی فرانسه گفت: موزه اورسی هم‌دوره کاخ گلستان محسوب می‌شود و مشترکات موزه‌ای بسیاری بین این دو موزه وجود دارد که در این سفر تفاهم‌نامه‌ای را نیز به امضا خواهیم رساند. وی افزود: این تفاهم‌نامه می‌تواند به معنای خواهر‌خواندگی این دو موزه هم باشد.