نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ساخت بزرگترين پل معلق جهان در منطقه گردشگري خياوتاگردولي

عمليات ايجاد بزرگ‌ترين پل معلق جهان در منطقه نمونه گردشگري خياوتاگردولي در استان اردبيل از سوي بخش خصوصي در دست انجام است. منطقه نمونه گردشگري خياوتاگردولي در شهرستان مشگين‌شهر در استان اردبيل قرار دارد و تاسيسات ارتباطي و زيربنايي مناسب از قبيل آب، برق، گاز و راه از زيربناهاي اوليه اين منطقه است. اين منطقه در شهريورماه سال 85 با درجه ملي مورد تصويب دولت قرار گرفت و ايجاد تاسيسات مربوط به گردشگري از مهمترين زمينه‌هاي سرمايه‌گذاري در اين منطقه به شمار مي‌رود. ايجاد طولاني‌ترين پل معلق تاب‌دار پياده‌رو دنيا روي دره خياوچاي که خط اتصال پياده، شهر مشکين‌شهر به پروژه خواهد بود از تاسيسات قابل اجرا براساس مطالعات صورت گرفته در اين منطقه است. در مطالعات صورت گرفته ايجاد ساختمان عظيم کره‌اي شکل روي تپه گردولي با کاربري‌هاي مختلف، رستوران، هتل‌هاي کوهستاني، کمپ اردوها، ويلاهاي کوهستاني، پارک‌آبي، مسيرهاي دوچرخه‌سواري و پياده‌روي، ميني‌گلف و ساير امکانات ورزشي به عنوان تاسيسات قابل اجرا در اين منطقه تعريف شده است. در اين منطقه جاذبه‌هاي گردشگري با قابليت‌هاي محيطي در سطح کل شهرستان توزيع شده است؛ همچنين توجه به کوهستان سبلان و حيات‌وحش آن قابليتي به منظور توسعه فعاليت‌هاي گردشگري، تفريحي و ورزشي به شمار مي‌رود. تا يک ماه آينده فاز اول اين پروژه راه‌اندازي مي‌شود تا در تعطيلات نوروزي امسال مسافران و گردشگران از اين مجموعه گردشگري استفاده کنند. منبع : آیهو