نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

موزه‌ي ملي ليبي در جذب بازديدكننده ركورد زد

تعداد بازدید : 229
تاریخ : 1391/02/17
چهار ماه پس از بازگشايي موزه‌ي ملي ليبي، اين موزه در جذب بازديدكننده ركورد زد. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، با گذشت بيش از چهار ماه از بازگشايي موزه‌ي ملي ليبي در شهر طرابلس، اين موزه با ميزباني از هزاران بازديدكننده در جذب بازديدكننده ركورد زد. به گزارش آل افريكا، در جريان تصرف طرابلس توسط انقلابيون ليبي و ناآرامي‌هايي كه به وجود آمد، هيچ صدمه‌اي به آثار تاريخي موزه‌ي ملي ليبي معروف به «الحمرا» وارد نشد و اين موزه پس از بازگشايي در روزهاي نخستين سال جاري ميلادي، ميزباني از 190 هزار بازديدكننده را در چهار ماهه نخست سال 2012 تجربه كرد. در زمان تصرف طرابلس، کارکنان موزه با وجود ناآرامي‌ها در ليبي که به خالي شدن شهرهاي اين کشور انجاميد،‌ صدها شي و اثر تاريخي اين موزه شامل مجسمه‌ها و سکه‌هايي از تمدن روم بوده باستان را با مديريتي جامع، از دسترس غارتگران حفظ كردند. با وجود آن كه در حال حاضر نگراني خاصي از بابت آثار تاريخي موزه ملي ليبي وجود ندارد، بيشتر محوطه‌هاي تاريخ ليبي در شرايط ناگواري قرار دارند؛ اين در حاليست كه در ماه‌هاي گذشته برخي منابع خبري اعلام كردند كه نيروهاي سرهنگ قذافي از آثار تاريخي اين كشور به ويژه شهر تاريخي «سيرن» به عنوان انبار اسلحه استفاده مي‌كرده‌اند. شهر تاريخي سيرن، يكي از غني‌ترين و زيباترين شهرهاي تاريخي جهان است كه بقاياي آن در سال 1981 ميلادي كشف شد. اين شهر كه حدود 2400 سال پيش بنا نهاده شده، شهري زيباست كه آثاري را از سه تمدن مصر باستان، رم باستان و يونان باستان در خود جا داده و در ماههاي اخير اخبار زيادي از غارت آن به گوش رسيده كه اين شهر را در آستانه نابودي كامل قرار داده است. سيرن در سال‌هاي دور يكي از زيباترين شهرهاي جهان باستان بوده و نقش زيادي در اعتلاي فرهنگي جهان و توسعه‌ي فرهنگ شهرنشيني داشته است. هرچند در سال 365 پس از ميلاد مسيح (ع) به دليل وقوع زلزله‌اي سهمگين به شدت آسيب ديد، ولي دوباره رونق خود را بازيافت، اين در حاليست كه منابع خبري نيز از تاراج شهر تاريخي سابراسا اين كشور با آثاري از سه دوره تاريخي در طول ماه‌هاي گذشته نيز خبر داده‌اند. شهر تاريخي سابراسا نيز كه در سال 1982 در فهرست ميراث جهاني سازمان يونسكو به ثبت رسيده، قدمتي چندهزارساله داشته و آثاري از «فينيقي‌ها»، «فراعنه سياه» و «روميان» را در خود جاي داده است. از مجموع ده‌ها محوطه تاريخي ارزشمند ليبي، پنج محوطه تاريخي اين كشور در فهرست ميراث جهاني سازمان يونسكو به ثبت رسيده‌اند.