نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راه‌اندازی رادیو گردشگری در انتظار مشارکت سازمان میراث فرهنگی

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گردشگری ـ چندی پیش "سیدحسن موسوی" رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در مراسم تجلیل از خادمان سفرهای نوروز 91 از مذاکرات با رئیس سازمان صداوسیما برای ایجاد شبکه گردشگری خبر داد و گفت: «این موضوع در دستور کار است که امیدواریم با سرعت بیشتری تحقق یابد.» این درحالی است که "محمد حسین صوفی" معاون صدا با تاکید برآنکه آمادگی راه‌اندازی رادیو گردشگری در معاونت صدا وجود دارد گفت: «تحقق این امر مستلزم آن است که مسئولان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این خصوص همکاری داشته باشند.» به گفته معاون صدا، تمام زیرساخت‌های شکل‌گیری رادیو گردشگری آماده است و در صورتی که مسئولان سازمان میراث و گردشگری در این امر مشارکت داشته باشند می‌توان در کم‌ترین زمان، به طور مثال تا تابستان سال جاری شاهد راه‌اندازی رادیو گردشگری بود. صوفی با تاکید برآنکه تاکنون از راه‌های مختلف پیشنهاد راه‌اندازی رادیو گردشگری را به مسئولان سازمان میراث و گردشگری ارائه داده‌است گفت: «تحقق این مهم نیازمند مراجعه مسئولان سازمان میراث و گردشگری به معاونت صدا و عقد تفاهم‌نامه‌ است. این درحالی است که تاکنون چنین مهمی از سوی مسئولان سازمان میراث و گردشگری محقق نشده‌است.» وی با تاکید برآنکه راه‌اندازی رادیو گردشگری یکی از نیازهای ضروری در کشور است گفت: «با توجه به آنکه در طول سال به ویژه در نوروز و تابستان با تعطیلات متعددی مواجه هستیم و گردشگران داخلی نیز از هر فرصتی برای رفتن به سفر استفاده می‌کنند، از طریق رادیو گردشگری می‌توان اطلاعاتی در خصوصو معرفی مناطق گردشگری، تاریخی،‌ فرهنگی، توضیحاتی پیرامون سفر، نقاط مثبت آن و الزاماتی که در سفر وجود دارد را به مخاطبان ارائه داد. همچنین می‌توان اخبار آب‌وهوا و جاده‌ها را نیز از طریق این رادیو منتقل کرد.»