نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آتش در بافت تاریخی تهران

تعداد بازدید : 227
تاریخ : 1391/02/14
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه میراث فرهنگی ـ تبدیل یک خانه قدیمی در بافت تاریخی عودلاجان تهران دوباره حادثه آفرید و آتش‌سوزی به راه‌انداخت. این آتش‌سوزی ساعت 16 شروع شد و چندساعتی به طول انجامید. به گزارش CHN‌ کسی در این آتش‌سوزی آسیب ندید اما گفته می‌شود که بخشی از بافت تاریخی تهران، محله عودلاجان آتش گرفت. محل آتش، یکی از انبارهایی که به‌صورت غیرقانونی در محله‌ی عودلاجان واقع در خیابان امیرکبیر، گذر جاویدی، کوچه‌ی بیک دامغانی، بن‌بست قاسمی قرار داشت، بود. انبارهای غیرقانونی معمولا در بافت عودلاجان شکل می‌گیرند که کارشناسان بارها درباره آن‌ها تذکر داده‌اند. این انبارها از آن‌جا که غیراستاندارد و در دل بافت تاریخی ساخته می‌شوند،‌ حادثه آفرین هستند. عودلاجان قدیمی‌ترین محله تاریخی تهران است که هر روز بیشتر تخریب می‌شود.