نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پنجمین نمایشگاه گردشگری و هتلداری فردا گشايش مي يابد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1390/10/17
پنجمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری 18 بهمن با حضور «محمد جهانيان» معاون گردشگري كشور در محل دائمي نمایشگاه هاي بین المللی تهران-سالن ميلاد گشايش مي يابد. محمد علی مشکیان مدیر کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و هتلداری با اعلام اين خبر از استقبال کم نظیر فعالان این صنعت براي شرکت در اين نمايشگاه خبر داد گفت: حضور فعالان صنعت گردشگري در مقایسه با دوره گذشته نمایشگاه حدود 50 درصد افزايش را نشان مي‏دهد. وی گفت: بيش از 30 آژانس معتبر خدمات مسافرتی و جهانگردی، 7 مجموعه بزرگ هتلداری، چندين شرکت بزرگ خصوصی فعال در صنعت گردشگری، 13 مجموعه بزرگ تفریحی ورزشی، 3 ایرلاین ، 15 شركت كننده خارجي ، 70 شرکت ارائه دهنده خدمات و تجهیزات هتلداری و 14 رسانه فعال در صنعت گردشگری در نمایشگاه حضور دارند . مشکیان با اشاره به حضور فعال نمایندگان کشورهای خارجی در این نمایشگاه ، اظهار داشت: نمايندگان گردشگري کشورهای تايلند ، تركيه ، مالزي ، سوريه ، قبرس ، روسيه ، ايتاليا و هلند در این نمايشگاه حضور دارند و به نمایش و تبلیغ جاذبه های تاریخی و گردشگری کشورشان در نمایشگاه خواهند پرداخت . مدیر کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و هتلداری افزود: این نمایشگاه که در تقویم مناسبت های سازمان جهانی جهانگردی UNWTO نیز به ثبت رسیده است با شعار «دور دنیا در 4 روز» و با رویکردی متفاوت از نمایشگاه های قبلی، علاوه بر متخصصان و فعالان صنعت گردشگری و هتلداری، برنامه ریزی های جدید و گسترده ای برای حضور اقشار عمومی جامعه انجام داده است که بر اساس پیش بینی های کارشناسان، تعداد بازدید کنندگان نمایشگاه از مرز 100 هزار نفر نیز خواهد گذشت. پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و هتلداری 18 بهمن ماه با حضور «محمد جهانيان» معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري ساعت 10 صبح در سالن ميلاد نمایشگاه بین المللی تهران گشايش مي يابد و به مدت 4 روز از ساعت 9 صبح تا 4 بعداز ظهر پذیرای علاقه مندان خواهد بود . منبع خبر: rasanemiras