نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جشنواره امسال از ويژگي‌هاي خاصي برخوردار است

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1390/11/19
دبير دومين جشنواره فرهنگي هنري شمس العماره گفت: جشنواره امسال داراي ابعاد گسترده، وسيع و از ويژگي‌هاي خاصي بر خوردار است. به گزارش ميراث آريا(chtn)«ساسان خليليان» درنشست خبري دومين جشنواره فرهنگي هنري شمس العماره گفت: اولين دوره اين جشنواره در7 بخش برگزار شد درحالي که امسال بخش کودک و نوجوان نيز به آن اضافه شده است. وي تصريح کرد: تاکنون 33 گروه تئاتر خياباني، 285 عکاس، 83 اثر نقاشي،45 اثر گرافيکي،27 کاريکاتور و 38 اثر در بخش اسکيس معماري شرکت کرده‌اند که تا 20 بهمن ماه ارسال آثار ادامه خواهد داشت. به گزارش ميراث‌آريا، اين مقام مسوول ادامه داد: 23 بهمن ماه آثاربرگزيده انتخاب و در گالري‌هاي کاخ موزه گلستان به نمايش گذاشته مي‌شود. خليليان به باز شدن درهاي طبقات و بادگير شمس العماره اشاره کرد و افزود: يکي ديگر از تفاوت‌هاي اين نمايشگاه استفاده از فضاهاي طبقات فوقاني شمس العماره است که مدت‌ها بسته بوده و فرصت مناسبي براي بازديد‌کنندگان به حساب مي‌آيد. دبير دومين جشنواره فرهنگي هنري شمس العماره گفت : اين جشنواره از 23 بهمن تا 3 اسفند ادامه خواهد داشت که البته آثار تا ايام نوروز نيز به نمايش گذاشته مي‌شود. وي گفت: وب سايت جشنواره از امشب براي علاقمندان فعال است تا علاقمندان بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را پيگيري کنند.