نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف یک قبر اشکانی هنگام لوله‌کشی در نزدیکی مشکین‌شهر

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/02/07
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه میراث فرهنگی ـ انجام پروژه لوله‌کشی در شهر مرادلو، از توابع مشکین‌شهر منجر به کشف یک گورستان باستانی از دوره اشکانی شد. در حال حاضر گفته می‌شود از ادامه انجام کار جلوگیری شده و کارشناسان میراث فرهنگی اردبیل در حال بررسی گورستان کشف شده‌ هستند. «بهروز ندایی»، مدیر اداره میراث فرهنگی استان اردبیل دراین‌باره به CHN گفت: «ماشین‌آلاتی که برای انجام پروژه لوله‌کشی فعالیت‌ می‌کردند، به یک قبر باستانی رسیدند که احتمالا متعلق به یک گورستان است.» وی در ادامه گفت: «پس از کشف این موضوع، باستان‌شناسان این استان به محل اعزام شدند و به نظر می‌رسد این قبر متعلق به دوره اشکانی باشد.» هنوز اطلاعی درباره گورستان بودن محل کشف قبر اعلام نشده و این موضوع توسط باستان‌شناسان بررسی می‌شود. ندایی درباره عدم هماهنگی پروژه در حال کار با سازمان میراث فرهنگی گفت: «محلی که پروژه به یک اثر باستانی برخورد کرده، ثبت ملی نبوده و کسی از وجود آثار در آن منطقه خبر نداشت. اما در حال حاضر با هماهنگی‌های انجام گرفته، جلوی ادامه فعالیت پروژه گرفته‌ شده‌است.» کشف این قبر منجر به درج اخباری از قبیل بیرون آمدن خزانه و کشف خمره‌های طلا هم شده‌است. ندایی دراین‌باره تاکید کرد که هیچ خمره طلایی در محل کشف نشده و این موضوع شایعه است. در حال حاضر نیروهای انتظامی منطقه را بسته‌اند تا کسی بدون اجازه وارد این محوطه باستانی نشود.