نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كيش مقصد گردشگري حلال مي‌شود

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/02/07
معاون گردشگري سازمان منطقه‌ي آزاد كيش اعلام كرد: كيش مقصد گردشگري حلال و گردشگران كشورهاي مسلمان مي‌شود. ناصر قاسمي‌نيا در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: ما با كشورهاي مسلمان و همسايه كه مي‌توانند از ظريفت‌هاي اين جزيره، بويژه سواحل آن استفاده كنند، ارتباط برقرار مي‌كنيم و قصد داريم تا يكي دو ماه آينده پروازهاي مستقيم بين كيش با استانبول و باكو برقرار كنيم. او در پاسخ به اين پرسش كه با توجه به اقدامات گسترده‌ي كشورهايي مانند مالزي و تركيه براي جذب گردشگران مسلمان، آيا تا كنون ظرفيت‌هاي اين جزيره براي كشورهاي اسلامي معرفي شده است و در اين شرايط مي‌توان با اين كشورها رقابت كرد؟ گفت: بايد در اين‌باره تبليغات شود، قرار است با برخي آژانس‌هاي خارجي همكاري كنيم تا براي تورهاي اين جزيره تبليغ كنند. وي ادامه داد: شايد در اين‌باره تبليغات‌مان ضعيف بوده است؛ ولي ما ظرفيت جذب گردشگران مسلمان را داريم و در حال پي‌گيري اين موضوع هستيم. قاسمي‌نيا افزود: با توجه به اقداماتي كه در اين زمينه آغاز شده است، پيش‌بيني مي‌كنيم نخستين گروه از گردشگران كشورهاي اسلامي، اوايل خردادماه به اين جزيره سفر كنند.