نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف يك قربانگاه 2000 ساله در يونان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/02/05
بقاياي يك قربانگاه 2000 ساله به همراه ده‌ها اثر تاريخي در يونان كشف شدند. در جريان كاوش‌هاي باستان‌شناسان در يكي از محوطه‌هاي تاريخي مشهور به جا مانده از تمدن يونان باستان در شهر آتن، پايتخت كشور يونان، بقاياي يك قربانگاه 2000 ساله به همراه ده‌ها اثر تاريخي كشف شدند. به گزارش گريك ريپورتر، اين قربانگاه بخشي از محوطه‌ي تاريخي مشهور «پاللاديون» كه در هزاران سال قبل يك دادگاه بوده و قربانيان آن به الهه‌ي «آتنا» تقديم مي‌شده‌اند، قرار داشته و تاكنون در آن علاوه‌بر بقاياي يك قربانگاه، ده‌ها اثر تاريخي ديگر شامل سلاح و زيورآلات نيز كشف شده‌اند. كشور يونان با ميراث فرهنگي ارزشمند كه در محل اتصال سه قاره‌ي آسيا، اروپا و آفريقا واقع شده به عنوان مهد تمدن مغرب زمين و وارث ميراث تمدن يونان باستان، عصر بيزانس و نزديک به چهار قرن سلطه‌ي امپراتوري عثماني شناخته مي‌شود. پروژه‌ي كاوش در محل كشف قربانگاه 2000 ساله براي كشف ديگر آثار تاريخي احتمالي همچنان ادامه دارد. ايسنا