نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

معدن تخم دايناسور، گردشگران را به روسيه مي‌كشاند

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/02/04
با معرفي جهاني معدن تخم دايناسور توسط دولت روسيه، گردشگران بيشتري به اين كشور سفر مي‌كنند. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، مقامات صنعت گردشگري روسيه كه اميدوارند برگزاري مسابقات جام جهاني فوتبال در اين كشور در سال 2018 صنعت گردشگري روسيه را متحول كند، قصد دارند با معرفي جهاني يك محوطه‌ي طبيعي به نام معدن تخم دايناسور، گردشگران بيشتري را به اين كشور بكشانند. به گزارش ورلد توريسم، محوطه‌ي طبيعي معدن تخم دايناسور در منطقه‌ي قفقاز در مرز روسيه و گرجستان واقع شده و مدتي قبل در جريان عمليات اكتشاف معدن كشف شد. تاكنون در اين محوطه‌ي طبيعي حدود 40 تخم دایناسور كه به سنگواره تبديل شده و قدمت آنها حدود 60 میلیون سال برآورد شده است، كشف شده‌اند و پيش‌ييني مي شود در آينده‌ي نزديك به تعداد آنها افزوده شود. پيش‌بيني مي‌شود براساس طرح لغو قانون اخذ ويزا كه از دسامبر 2013 اجرا خواهد شد، روسيه در سال‌هاي آتي رشد چشمگير گردشگري را تجربه كند. كشور روسيه با وجود بهره‌بردن از جاذبه‌هاي گردشگري متنوع به‌ويژه كاخ‌هاي زيبا، موزه‌هاي غني و طبيعت بكر سهم كمي از درآمدهاي جهاني حاصل از صنعت گردشگري دارد كه علت اصلي آن نرخ بالاي اقامت در هتل‌هاي اين كشور است. در اين شرايط دولت روسيه قصد دارد تا با ايجاد تغييراتي در قوانين صدور ويزا و هم‌چنين توسعه‌ي زيرساخت‌هاي گردشگري اين كشور، با جذب هزاران گردشگر بواسطه برگزاري مسابقات جام فوتبال، صنعت گردشگري روسيه را متحول كند.